NASA знов порадувало неймовірними знимками Юпітера

Національне управління по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA) показало новий знімок атмосфери Юпітера, який зробив космічний апарат Juno.

Фото: NASA

Знімок був зроблений 19 травня 2017 року. На той момент Juno перебував від Юпітера на відстані близько 46 тисяч 900 кілометрів, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На фото чітко видно зону планети, в якій вирує 4 урагани поспіль, і яка називається "Нитка перлів". Причому атмосферні явища на Юпітері виявилися різного кольору: помаранчевого, кремового, сірого.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Д. Снєгирьов,ГІ "Права Справа", ЗСУ, південь,знищення окупантів,Генштаб ЗСУ,РФ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Кошовий розповів, як йому пропонували мільйони доларів, щоб він "завів" потрібну людину до "Слуги народу"

четвер, 2 лютий 2023, 22:15

За словами Кошового, коли Зеленський вирішив йти у президенти, Євген одразу сказав другу, що його в політиці не буде. Тим не менш, до "квартальця" також зросла увага після того, як Володимир Олександрович очолив країну. Ба більше, одного разу Кошового ...