Наші люди є усюди: В Аргентині відкрили пам’ятник українській писанці

Символ Великодня встановлено на перехресті вулиць, які називаються Україна і Польща.

Великодня писанка. Фото: Посольство України в Аргентині

В аргентинському місті Апостолес відкрили перший в країні пам'ятник українській писанці, повідомляють Патріоти України. Світлинами пам’ятника поділилося посольство України в Аргентині на Facebook.

Апостолес - колиска української та польської імміграції в Аргентину, перша хвиля якої була 120 років тому.

Одну половину писанки прикрасили представники української діаспори, іншу - польської. Пам'ятник встановлено на перехресті вулиць, які називаються Україна і Польща.

Дизайн української частини пам'ятника розробив Мирослав Ясінський.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Штурмові гвинтівки CZ Bren 2 української зборки: достойна альтернатива АК та AR?

середа, 4 жовтень 2023, 3:25

Нещодавно українські соцмережі облетіла по справжньому хороша новина – Чеська Республіка передасть Україні ліцензію на виробництво штурмових гвинтівок CZ Bren 2. Компанія Česká Zbrojovka, що має майже сторічний досвід у розробці та виготовленні вогнепа...

На Токмацькому напрямку противник продовжує атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ - Машовець

середа, 4 жовтень 2023, 1:45

1. На Токмацькому напрямку командування противника продовжує свої спроби атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ І я розумію чому, адже цілком очевидно, що якщо воно спробує зупинити ці атаки - "неприємності" у смузі оборони його 42-...