Наші люди є усюди: В Аргентині відкрили пам’ятник українській писанці

Символ Великодня встановлено на перехресті вулиць, які називаються Україна і Польща.

Великодня писанка. Фото: Посольство України в Аргентині

В аргентинському місті Апостолес відкрили перший в країні пам'ятник українській писанці, повідомляють Патріоти України. Світлинами пам’ятника поділилося посольство України в Аргентині на Facebook.

Апостолес - колиска української та польської імміграції в Аргентину, перша хвиля якої була 120 років тому.

Одну половину писанки прикрасили представники української діаспори, іншу - польської. Пам'ятник встановлено на перехресті вулиць, які називаються Україна і Польща.

Дизайн української частини пам'ятника розробив Мирослав Ясінський.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Почему отключение смартфонов в России резко приблизит победу Путина в войне - Рибніков

субота, 28 січень 2023, 2:40

В последнее время российские журналисты так обеспокоенно говорят о том, что ЦРУ в любой момент может отключить православный сегмент мобильных телефонов и прочего интернета, как будто это что-то плохое. Рассказываем, почему это не только не так, а еще и...

Ференц Геленчер: «Орбан, однозначно, є посіпакою Путіна»

субота, 28 січень 2023, 1:23

Лідер угорської опозиційної партії про те, чому очільник угорського уряду формує з України образ ворога. Уряд Віктора Орбана зробив усе, аби українці сприймали Угорщину коли й не як ворожу, то вже точно не як дружню державу. Та угорці — це не лише Орба...