Нацбанк підвищить облікову ставку до Нового року

У НБУ пояснили, що проведення більш жорсткої монетарної політики необхідно для зниження інфляції.

Фото: РИА Нововсти.Національний банк України з 15 грудня підвищує облікову ставку з 13,5% до 14,5% річних. Про це сказано в повідомленні прес-служби регулятора, передають Патріоти України.

У НБУ пояснили, що проведення більш жорсткої монетарної політики необхідно для зниження інфляції до цільового рівня в середньостроковій перспективі, з урахуванням посилення інфляційних ризиків.

Регулятор зазначив, що протягом останніх двох місяців темпи споживчої інфляції знижувалися повільніше, ніж прогнозувалося.

"З огляду на необхідність нівелювати вплив певних ризиків і забезпечити спадний тренд інфляції до цільових показників, Національний банк вважає за необхідне підвищити облікову ставку до 14,5% річних", - сказано в повідомленні НБУ.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук у руки, - ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...