Протягом тривалого часу підрозділи загонів спеціального призначення НГУ проходили спеціальну підготовку для того, щоб виконати елемент десантування з літака, повідомляють Патріоти України.
«Особливості десантування з літаків полягають в тому, що вони можуть перевозити особовий склад на значні відстані і десантування можна здійснювати з великих висот», – зауважив підполковник Ярослав Кравець.
Приземлення відбулося на відповідний майданчик для того, щоб у подальшому бути наготові виконувати тактичні завдання.
«Для парашутного десантування – це важливий крок, вперше виконати прижок з літака. Сьогодні – прекрасний день для Національної гвардії України. Я дуже цього чекав цього часу. Стрибок відрізняється швидкістю, повітряним судном. За роки незалежної України – це перший стрибок з літака», – висловив свої враження нацгвардієць Сергій.
Подібні стрибки дають змогу військовослужбовцям спеціального призначення НГУ здійснювати стрибки в складних метеорологічних умовах і швидко доставляти особовий склад для виконання бойового завдання за потреби. Десантування може здійснюватися і зі зброєю, і з грузовими вантажними контейнерами. Такі стрибки потребують від особового складу злагоджених дій та високої підготовки.
Командування Національної гвардії України запевнило, що і надалі проводитиме навчально-тренувальні стрибки з літаків різних типів.
Джерело: Прес-служба НГУ
Темпи російського штурму в районі Бахмута на Донеччині продовжують знижуватись. . Протягом доби, 1 квітня, там відбулося 25 бойових зіткнень. Російські війська також продовжують спроби наступу на Луганщині та в районі Авдіївки. Про це свідчить новий з...
Експерти Інституту вивчення війни (ISW) вказують на те, що Росія провалила так званий "великий" зимовий наступ і не досягла поставлених цілей – повністю захопити Донецьку і Луганську області. . Військові аналітики зазначають, що російські, українські ...