Вчора (28 травня - Ред.) о 6-й годині ранку противник вів вогонь по житлових масивах Красногорівки. Під обстріли потрапили міська лікарня і школа. У школі відповідно почалась пожежа. Пошкодження отримали 8 цивільних осіб. Противник вів обстріли з різних видів озброєння, зокрема РСЗВ "Град", і наскільки нам відомо, велась боротьба з танком. Противник не вперше робить такі обстріли, але систематичність, з якою почали обстрілювати житлові цивільні квартали, де немає ніяких військових, трошки змушує напружитись. Так пише у своєму блозі військовий журналіст Мирослав Гай, передають Патріоти України, продовжуючи:
Ми думаємо, що ці обстріли пов'язані з самітом G-7, який відбувався в ці дні на Сицилії. Це вже не вперше спостерігається, ви можете подивитись за три роки війни ситуації, коли відбуваються у світі переговори, в яких обговорюють питання України та введення санкцій за російську агресію, неодноразово в ці моменти починається посилення обстрілів. Ми думаємо, що це є спосіб тиску на світову спільноту і українців, намагання вивести нас на мирні переговори з росіянами на їх умовах.
Це не була спроба штурму Красногорівки у жодному разі. Їм (бойовикам - Ред.) було зручно обстрілювати, тому що вона знаходиться на лінії розмежування. Також вони зараз б'ють по тих місцях, куди раніше не стріляли, по нових. Тут висновків буде багато. Можливо у противника в той момент на цій ділянці було скупчення потрібної техніки.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...