Навіщо бойовики обстріляли Красногорівку, - Мирослав Гай

Обстріл мирних кварталів Красногорівки - спосіб тиску на світову спільноту і українців, намагання вивести нас на мирні переговори з росіянами на їх умовах.

Обстріляна лікарня в Красногорівці. Фото: Фейсбук.Вчора (28 травня - Ред.) о 6-й годині ранку противник вів вогонь по житлових масивах Красногорівки. Під обстріли потрапили міська лікарня і школа. У школі відповідно почалась пожежа. Пошкодження отримали 8 цивільних осіб. Противник вів обстріли з різних видів озброєння, зокрема РСЗВ "Град", і наскільки нам відомо, велась боротьба з танком. Противник не вперше робить такі обстріли, але систематичність, з якою почали обстрілювати житлові цивільні квартали, де немає ніяких військових, трошки змушує напружитись. Так пише у своєму блозі військовий журналіст Мирослав Гай, передають Патріоти України, продовжуючи:

Ми думаємо, що ці обстріли пов'язані з самітом G-7, який відбувався в ці дні на Сицилії. Це вже не вперше спостерігається, ви можете подивитись за три роки війни ситуації, коли відбуваються у світі переговори, в яких обговорюють питання України та введення санкцій за російську агресію, неодноразово в ці моменти починається посилення обстрілів. Ми думаємо, що це є спосіб тиску на світову спільноту і українців, намагання вивести нас на мирні переговори з росіянами на їх умовах.

Це не була спроба штурму Красногорівки у жодному разі. Їм (бойовикам - Ред.) було зручно обстрілювати, тому що вона знаходиться на лінії розмежування. Також вони зараз б'ють по тих місцях, куди раніше не стріляли, по нових. Тут висновків буде багато. Можливо у противника в той момент на цій ділянці було скупчення потрібної техніки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Танцював в Ташкенті про загиблих окупантів: Балєрун Полунін погрожує Узбекистану проблемами в офіційних стосунках з РФ

п’ятниця, 30 вересень 2022, 0:14

"Балєрун-путініст Сєрґєй Полунін за соло (оце валяння по сцені в нього називається "соло") в Ташкенті "із вдячністю загиблим російським солдатам, що захищають Родіну" під пісню Ярослава Дронова (воно ж Shaman) «Встанем» відгріб від Фонду культурних іні...