"Навіть якщо українські ракетні двигуни і потрапили у КНДР, то тільки через Росію", - політолог

Схожі обвинувачення на адресу Києва лунали ще за часів екс-президента України Леоніда Кучми.
Володимир Фесенко. Фото: pl.com.ua.

Стаття The New York Times про постачання в Північну Корею українських ракетних технологій може вплинути на відносини України та США, тільки якщо викладену в ній інформацію підтвердять офіційно, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко. Патріоти України пропонують і вам ознайомитися із його міркуваннями.

"Ця інформація може вплинути на українсько-американські відносини, тільки якщо її офіційно підтвердили. Наразі мова йде лише про припущення: мовляв, нібито українські ракетні двигуни, які постачали і зберігали у РФ, могли опинитися у КНДР. До того ж у статті нічого не сказано про те, коли це могло статися. А це дуже важливий момент. Тобто це не обвинувачення, не констатація факту, а лише припущення. Потрібно розуміти, що за останні 40 років жодних проривів у космічних і ракетних технологіях не відбувалося. Ось тільки зараз у США деякі підприємці працюють над розробленням нових ракетних технологій. Це означає, що у більшості випадків досі використовують напрацювання часів СРСР", – зазначив політолог.

Він акцентував увагу на тому, що схожі обвинувачення на адресу Києва лунали ще за часів екс-президента України Леоніда Кучми. "Чи могли ракетні технології, які використовували у СРСР і РФ, потрапити в Північну Корею? Це відкрите питання, тут треба розбиратися. Чи причетна до цього Україна? Я дуже сумніваюся. Навіть якщо українські ракетні двигуни і потрапили у КНДР, то тільки через Росію. Що стосується самої статті, то це або експертні висновки, сказані "вголос", або свідомий натяк на Україну. У такий спосіб неодноразово діяли російські спецслужби. Ще в часи Кучми українське керівництво обвинувачували в таємних постачаннях зброї в різні країни, зокрема з диктаторськими режимами. Однак жодного скандального обвинувачення на адресу України офіційно не підтвердили. І зараз у мене теж є великі сумніви щодо цієї статті", – наголосив Фесенко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. У Росії трапилась невдача. Скоро в регіонах згадають, хто годує Москву і Пітер, - експерт

четвер, 9 квітень 2020, 20:30

"Турецький потік" можна перейменовувати в "Путінський струмок", бо Ердоган останнім часом надає перевагу неросійському газу. "Друга половина 1980-х та усі 1990-ті - це період низьких цін на нафту. Схоже, історія повторюється. Що робилось в СРСР, віднов...

"Москва играла бы в молчаливую игру до упора, а люди бы тем временем вымирали", - Анти-Колорадос

четвер, 9 квітень 2020, 19:14

Світ побачив, як загроза людству може виникнути не від помилки або зловмисних дій, а просто через внутрішню суть держави. "Пандемия похожа на какой-то боевик про вирус. И этот с пивом думает себе: "Нет, про вирус я смотреть не стану, посмотрю как Лигу ...