"Навкруг стоїть сморід нечистот та масово всихають дерева": Активіст показав, як київські забудовники знищують ліс (фото)
Під час перевірки тут виявлено дві каналізаційних труби, якими просто в ліс витікають каналізаційні стоки.
"Забруднення каналізаційними стоками Голосіївського національного парку", - такий допис з'явився на сторінці у Фейсбук в Олександра Соколенко, передають Патріоти України.
"111 квартал Святошинського лісництва. Сьогодні під час перевірки тут виявлено дві каналізаційних труби, якими просто в ліс витікають каналізаційні стоки, найімовірніше, з ЖК "Чайка". Навкруг стоїть сморід нечистот та масово всихають дерева. Будівельні київські традиції".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Сьогодні 23 червня. . Триває 1581 доба героїчної оборони України від повномасштабної навали російських окупантів. СОУ контратакували на Лиманськом напрямку, та стримують російські штурми і стабілізують ситуацію на ключових ділянках. . Противник продовж...
Останнім часом багато обговорень та запитань лунає щодо Лиману. Зокрема, йдеться про фіксації уражень в східній частині міста, що логічно виводить на висновки, що кацапи туди просочуються. . Підвищена активність на місто триває протягом певного часу, а...