Влітку минулого року, в зоні АТО було досить "спекотно". В районі Волновахи чимало втрат від куль професійного російського найманця-снайпера несла окрема мехбригади з Київщини. Як згодом стало відомо - цим снайпером була молода дівчина. Наказ на її ліквідацію отримали розвідники одного з сусідніх мотопіхотних підрозділів, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр АТО у Facebook.
"В той час, мій взвод вів бойові дії поблизу Старогнатівки, а я ще тоді був снайпером-розвідником", - згадує молодший командир з позивним "Джин".
У боях і штурмах йому доводилося в першу чергу знищувати кулеметників, гранатометників і інші важливі цілі. А в цей раз - спритного снайпера.
"Джин" згадує, що ворожа снайперша була досить кмітливою дівчиною віком близько 27-ми років, можливо, в минулому біатлоністка. Як правило, вона постійно працювала з терикону або з посадки, щоразу змінюючи свою позицію.
"Не дуже хочу згадувати цей момент, однак скажу, що полював за нею майже тиждень, - розповідає "Джин"- це досить важко, годинами лежати на одному місці і постійно спостерігати. І одного разу, вона все ж себе виявила. Я миттєво спустив гачок", - розповів боєць.

Після цього випадку, бойовики були значно деморалізовані. Адже усвідомлювали те, що український снайпер виявився спритнішим за їхнього. До того ж, було втрачено перевагу в снайперському терорі, а це для позиційної війни - досить важливий фактор.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...