Не Плотницкий: Стало відомо про справжнього куратора "ЛНР"

Про людину, якого звуть Андрій Іванович, розповів бойовик Євстафій Ботвіньєв з позивним "Інженер".

І.Плотницький - підставний в "ЛНР". Фото: ЗМІ

Всі терористи "ЛНР" підпорядковувалися одній людині на Донбасі і це був не екс-глава "республіки" Ігор Плотницький, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Рідус".

Про людину, якого звуть Андрій Іванович, розповів Євстафій Ботвіньєв з позивним Інженер, який воював разом з Дмитром Уткіним, відомим як Вагнер.

"Підпорядковувалися ми не теслярських. Скажімо так: і ми, і Вагнер, і Плотницкий підпорядковувалися одній і тій же людині. Цей чоловік не мав відношення до місцевих структур. У Луганську, там був такий Андрій Іванович, якому підпорядковувався Діма (Вагнер), якому підпорядковувалися ми, якому підпорядковувався пан Плотницький ", - зазначив він.

"І я знаю, хто такий Андрій Іванович. І я знаю, що він пов'язаний з громадськими структурами. Які припущення, які умовиводи, якщо я знаю, де і ким він працює ..." - додав Ботвіньєв.

Раніше ватажок "ДНР" заговорив про об'єднання з "ЛНР".

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Проблеми почнуть вщухати: Астролог назвав дату закінчення пандемії коронавірусу в світі

понеділок, 6 квітень 2020, 5:44

Пандемія коронавірусу і фінансова криза добряче вдарили по всьому населенню планети й про те, що у 2020 році можуть виникнути серйозні проблеми у всього людства, попереджала навіть провидиця Ванга. Проте на цей момент всіх цікавить, коли закінчиться це...

"Ермак и его подельники пришли срубить денег. Торгуя должностями или независимостью Украины, не важно чем", - Донік

неділя, 5 квітень 2020, 23:02

Благодаря карантину появилось немного времени. Послушал пленки Лероса. Особенно понравилось, как за баблишко, двигали руководителя "энергоатома". Понимаете, это не просто звиздец - это эталонный звиздец.Ни для кого ж не секрет, что пока Богдан кривлялс...