Як повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області, 54-річний місцевий житель з перенесеним раніше інфарктом міокарда був доставлений в лікарню, проте, попри явні симптоми рецидиву хвороби, лікар не зміг її діагностувати.
Через це пацієнтові було призначено не належне лікування, яке призвело до різкого погіршення стану здоров'я. При перевезенні в лікарню Львова пацієнт помер.
Стосовно лікаря відкрито кримінальне провадження за статтею «Неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків через недбале до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки хворому». Кардіологу загрожує до двох років позбавлення волі.
Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров'я наполягають на підвищених вимогах для абітурієнтів, які вступають до медичних вузів. Другу спробу ввести прохідний бал для майбутніх лікарів зроблять в 2018 році.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...