Як повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області, 54-річний місцевий житель з перенесеним раніше інфарктом міокарда був доставлений в лікарню, проте, попри явні симптоми рецидиву хвороби, лікар не зміг її діагностувати.
Через це пацієнтові було призначено не належне лікування, яке призвело до різкого погіршення стану здоров'я. При перевезенні в лікарню Львова пацієнт помер.
Стосовно лікаря відкрито кримінальне провадження за статтею «Неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків через недбале до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки хворому». Кардіологу загрожує до двох років позбавлення волі.
Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров'я наполягають на підвищених вимогах для абітурієнтів, які вступають до медичних вузів. Другу спробу ввести прохідний бал для майбутніх лікарів зроблять в 2018 році.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...