Як повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області, 54-річний місцевий житель з перенесеним раніше інфарктом міокарда був доставлений в лікарню, проте, попри явні симптоми рецидиву хвороби, лікар не зміг її діагностувати.
Через це пацієнтові було призначено не належне лікування, яке призвело до різкого погіршення стану здоров'я. При перевезенні в лікарню Львова пацієнт помер.
Стосовно лікаря відкрито кримінальне провадження за статтею «Неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків через недбале до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки хворому». Кардіологу загрожує до двох років позбавлення волі.
Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров'я наполягають на підвищених вимогах для абітурієнтів, які вступають до медичних вузів. Другу спробу ввести прохідний бал для майбутніх лікарів зроблять в 2018 році.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...