Як повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області, 54-річний місцевий житель з перенесеним раніше інфарктом міокарда був доставлений в лікарню, проте, попри явні симптоми рецидиву хвороби, лікар не зміг її діагностувати.
Через це пацієнтові було призначено не належне лікування, яке призвело до різкого погіршення стану здоров'я. При перевезенні в лікарню Львова пацієнт помер.
Стосовно лікаря відкрито кримінальне провадження за статтею «Неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків через недбале до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки хворому». Кардіологу загрожує до двох років позбавлення волі.
Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров'я наполягають на підвищених вимогах для абітурієнтів, які вступають до медичних вузів. Другу спробу ввести прохідний бал для майбутніх лікарів зроблять в 2018 році.
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...
Родичі військовослужбовців 108-ї бригади ТРО стверджують, що їхні рідні перебувають на позиціях понад 150 днів. . Вони розповідають Радіо Свобода про неможливість виходу бійців з позицій, відсутність ротацій та голод. Військовослужбовці змушені пити і...