Не тільки гроші: Стало відомо, чим розраховуються терористи "ДНР" з російськими артистами за концерти

"Купівля лояльності" відомих людей за нерухомість стала звичною практикою на окупованих територіях.

Ілюстрація. Фото: ЗМІ

На окупованих територіях Донбасу практикують "купівлю лояльності за нерухомість", повідомляють Патріоти України. Посилаючись на власні джерела, про це розповів блогер Олександр Чернов на своїй сторінці у "Facebook". Пропонуємо допис автора мовою оригіналу.

"Недавно почти забытый во Франции, уроженец Узбекистана, сбежавший в 70-х в „свободную Европу“ пианист Михаил Рудь дал концерт в Донецке. За это артисту предложили двухкомнатную квартиру "с условием приездов в „ДНР“ каждые полгода, но он взял 3000 у.е. (по слухам, сначала требовал 3000 в евро, но согласился и на у.е.) — и весьма расплывчато пообещал вернуться.

Оказывается, директор филармонии — коллаборант Александр Парецкий — просил "минкульт" предложить Рудю квартиру в элитной новостройке, но, "по слухам, максимум, что готовы были дать Рудю, — двушку до 60 кв. м в „неэлитных“ новостройках в районе (бывшего) облСБУ".

Практика "покупки лояльности за недвижимость" используется в ОРДЛО уже четвертый год. Так, на неё прикуплены Юлия Чичерина и Захар Прилепин. … Не подтверждена инфа о "договоре" с Валентиной Лисицей, но то, что с ней подобные переговоры велись, — 100%. Неудачным вариантом можно считать Ивана Охлобыстина — его ОРДОвласти хотели бы видеть гораздо чаще, но Иван увильнул от "договора". По слухам, хотел бы заключить «договор» и Никита Джигурда, но после скандала с ОРДО-недопаспортом (когда его незаслуженно заклеймили "засланным майдановцем") он там больше не интересен".

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Донбас можете взяти завтра", - ексвійськовий ВМС США

середа, 30 вересень 2020, 17:30

На думку військового українська добре озброєна. Вона обстріляна, сильна. Але що далі? Українська армія може військовим шляхом звільнити окуповані РФ території Донбасу хоч завтра. Про це в інтерв'ю виданню Гордон заявив капітан 1-го рангу ВМС США у відс...

"Парасолі, дощовики і брендові калоші далеко не ховайте": Синоптик розповіла, якої погоди чекати українцям

середа, 30 вересень 2020, 16:27

"Віра, Надія, Любов і Софія гарно святкують сьогодні. Як по писаному. Бо за традицією 30-го вересня можна і треба поплакати, завершувати теплий сезон, давати дорогу маленьким, тобто, низеньким градусам, і остаточно збирати яблука", - пише у своєму блоз...