"Не задавили в зародыше": Чому "кримський" промах cтав фатальним для України, - експерт

Україні потрібно було використовувати досвід Фінляндії у протистояннях зі Сталіним, яка змогла втримати незалежність та не втратити території.
Фото: ИноСМИ.Найголовнішою помилкою України у відносинах з Росією є те, що керівництво країни "прогавило" захоплення Криму. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів адвокат Борис Кузнєцов, передають Патріоти України.

"Як керівництво України прогавило захоплення Криму? Чому не "придавило" Стрєлкова і його команду в зародку? Невже не знайшлося жодної боєздатної дивізії, батальйону? Не вірю", - заявив Кузневов.

Він розповів, що багато читає про події 30-40-х років, а зокрема - про війну з Фінляндією і окупацію Балтійських країн. "Фінляндія зберегла незалежність, тому що чинила опір. Тодішнє керівництво Балтійських республік "лягли" під Сталіна. Чим це закінчилося, добре відомо", - резюмував він.


Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Коштував дорожче будь-якого генерала: Армія РФ втратила справжнього фанатика - Іван Яковина

четвер, 22 лютий 2024, 2:35

Російський військовий і волонтер Андрій Морозов із позивним Мурз застрелився після того, як його змусили видалити оприлюднені в телеграм-каналі дані про втрати армії РФ в Авдіївці . Андрій Морозов вів телеграм-канал Нам пишуть з Яніни (фраза з роману ...

У луцькому видавництві ''Терен'' народини ''Монастирської пралі''

четвер, 22 лютий 2024, 1:55

Приєднуйтесь до торжества! Відпускаю у вільне плавання новий свій твір, роман крайніх днів моїх — ''Монастирська праля''. Олександр Горобець. ...