Небезпечніші за радіацію: Вчені розповіли про повсякденні звички, які вбивають

​Дослідники з Оксфордського університету виявили, що низькорівневе опромінення може бути менш небезпечним для здоров'я людини в порівнянні з іншими щоденними ризиками і звичками.

Науковці відзначають, що куріння, ожиріння і забруднення повітря є згубніше для людини, ніж низькорівнева радіація, повідомляють Патріоти України.

За словами професора Анджели Маклін, людство багато знає про ризики для здоров'я від радіації, завдяки ретельним дослідженням груп людей, які зазнали впливу різних рівнів опромінення. "Мова про ядерні бомби або нещасні випадки, про медичне опроміненні пацієнтів, а також про природні джерела (таких як радон) І працівниках ядерної промисловості і медицини", - говорить вона. "З цих досліджень ясно, що помірні і високі дози опромінення підвищують ризик розвитку деяких типів раку", - додає Маклін.

Щоб встановити, чи є такі дані для низьких доз випромінювання, дослідники проаналізували існуючі наукові роботи про вплив радіації на людський організм.

Вчені зіставили кілька моделей, що оцінюють ризики розвитку захворювань при впливі різних доз випромінювання. Кожна з моделей оцінювала, на скільки років певний тип впливу в середньому здатний скоротити людське життя. Потім автори роботи порівняли ці моделі з оцінками впливу чинників ризику, з якими люди стикаються постійно: забрудненого повітря, тютюнового диму і ожиріння. Дослідники зробили висновок, що ці фактори куди небезпечніше для здоров'я, ніж рідкісний вплив невеликих доз випромінювання, які використовуються при медичних обстеженнях або огляді багажу.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В рингу буде пекло": Британський боксер розповів про бій із Ломаченком

субота, 20 липень 2019, 23:18

Кемпбелл не вірить, що втратить чемпіонський пояс. "Кращий битиметься з кращим, в рингу буде пекло. Я в цьому спорті, щоб стати кращим, щоб стати чемпіоном світу. Це те, заради чого я так багато тренуюся. Ломаченко займає перше місце в рейтингу P4P, ал...

У столиці під час крадіжки молодий хлопець потрапив у страшну халепу (фото)

субота, 20 липень 2019, 23:08

У суботу, 20 липня, в Києві хлопця завалило стіною в покинутій будівлі, в результаті чого він отримав серйозні травми. На лінію рятувальників надійшов дзвінок про те, що на молодого чоловіка впала цегляна стіна. Фахівці оперативно прибули на місце і ви...