Науковці відзначають, що куріння, ожиріння і забруднення повітря є згубніше для людини, ніж низькорівнева радіація, повідомляють Патріоти України.
За словами професора Анджели Маклін, людство багато знає про ризики для здоров'я від радіації, завдяки ретельним дослідженням груп людей, які зазнали впливу різних рівнів опромінення. "Мова про ядерні бомби або нещасні випадки, про медичне опроміненні пацієнтів, а також про природні джерела (таких як радон) І працівниках ядерної промисловості і медицини", - говорить вона. "З цих досліджень ясно, що помірні і високі дози опромінення підвищують ризик розвитку деяких типів раку", - додає Маклін.
Щоб встановити, чи є такі дані для низьких доз випромінювання, дослідники проаналізували існуючі наукові роботи про вплив радіації на людський організм.
Вчені зіставили кілька моделей, що оцінюють ризики розвитку захворювань при впливі різних доз випромінювання. Кожна з моделей оцінювала, на скільки років певний тип впливу в середньому здатний скоротити людське життя. Потім автори роботи порівняли ці моделі з оцінками впливу чинників ризику, з якими люди стикаються постійно: забрудненого повітря, тютюнового диму і ожиріння. Дослідники зробили висновок, що ці фактори куди небезпечніше для здоров'я, ніж рідкісний вплив невеликих доз випромінювання, які використовуються при медичних обстеженнях або огляді багажу.
Зупинення військової допомоги США безпосередньо вплине на здатність України відбивати ескалацію російських повітряних атак. Про це 2 липня пише The New York Times, передають Патріоти України. На паузу поставлено постачання ракет для американських систе...
Заставу за віцепрем'єр-міністра та міністра національної єдності Олексія Чернишова, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем, внесли частинами у різні дні. Одну з частин внесла його дружина Світлана. Про це у середу, 2 липня, повідомив проєк...