В російському місті Чита нетверезий порушник і байдужі свідки ДТП залишили людину помирати на дороз.Про це повідомлють Патріоти України з посиланням на 360TV.
Людину збили на пішохідному переході. 52-річний чоловік йшов по "зебрі" на зелений сигнал світлофора. За секунду до зіткнення він зауважив, що наближається авто, але на те, щоб відскочити в сторону, часу у нього просто не вистачило. Від удару пішохода, який втратив свідомість, відкинуло майже на 10 метрів, він впав на розділову смугу.
Водій УАЗу зупинився відразу за "зеброю", постояв кілька секунд і зник з місця. Не звернули уваги на потерпілого і власники щонайменше чотирьох легковиків, які спокійно проїхали по своїх справах. На допомогу йому прийшли інші пішоходи, чоловік був госпіталізований у важкому стані.
Приблизно через годину поліцейські затримали винуватця ДТП - за кермом він перебував у стані сильного сп'яніння. При цьому сам водій заявив, що нікого не збивав.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...