Недосипання вбиває - слово вченим

Здається вони здогадалися про це останні.

Ілюстрація з відкритого джерелаМедики з США показали, що регулярне недосипання істотно підвищує ймовірність смерті від інсульту людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями і цукровим діабетом. Відповідне дослідження опубліковане в Journal of the American Heart Association, коротко про нього повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Фахівці рекомендують страждаючим серцево-судинними захворюваннями і цукровим діабетом спати не менше шести годин на добу. В іншому випадку вірогідність смертельного результату в результаті настання інсульту в два рази вище, ніж у здорових людей, що виділяють на сон більше шести годин на добу.


До таких висновків автори дійшли, випадково відібравши 1344 дорослих (середній вік - 49 років, 42 відсотки - чоловіки). Серед них вчені виділили групу ризику (високий індекс маси тіла, підвищений рівень холестерину і цукру в крові, високий кров'яний тиск), в неї увійшли 39,2 відсотка учасників, за якими спостерігали протягом 16,6 років.

По завершенні дослідження 22 відсотки хворих померли. Виявилося, що люди, що знаходяться в групі ризику, але приділяють сну більше шести годин на добу, в 1,5 рази частіше здорових піддаються ризику смерті від інсульту. Якщо ж хворі приділяють сну менш шести годин на добу, то ця ймовірність підвищується в два рази.

Автори дослідження відзначають, що американці все більше уваги відводять дозвіллю, розвагам і роботі, ніж сну. На думку експертів, це провокує розвиток захворювань серцево-судинної системи.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року . 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 с...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців – елемент інформаційно-психологічної спецоперації кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...