Тетяна дитинство і юність провела в глибинці Уссурійської тайги. Любила ходити в ліс, мріяти та збирати ягоди й квіти. В Одесу дівчина приїхала, щоб вступити до Одеського театрально-художнє училище на спеціальність художник-костюмер і її це вдалося. Якось в Інтернеті вона побачила знімки прикрас з рослин і вирішила спробувати сама щось подібне зробити й вийшло.
- Пані Тетяно, розкажіть: з чого починали і як створювали свої перші твори?- Спочатку кілька місяців збирала і висушувала рослини. Виявляється, це не так-то просто. Адже пелюстки квітів досить-таки крихкий матеріал і з ним треба бути обережним - може в будь-який момент розсипатися. Крім того, довелося побігати, щоб підшукати всілякі матеріали і різну фурнітуру.
Мене так захопив процес, що ось уже п'ять років не можу зупинитися, весь час намагаюся щось творити, навіть в поїздках умудряюся зробити яку-небудь дрібницю. До речі, сьогодні вже деякі матеріали для прикрас вирощую у власній невеликій теплиці на балконі або збираю під час подорожей.- Скільки часу йде, щоб зробити одну прикрасу?
- Процес створення вироби дуже трудомісткий і на одну прикрасу може піти десь два тижні. Якщо, наприклад, сережки планую робити з пелюсток квітів, то спочатку їх пошарово заливаю спеціальної ювелірною смолою в 4 шари, і кожен з них повинен висихати від 12-24 годин, а останній буде сохнути не менше двох днів, інакше прикраса буде недовговічним і швидко може розсипатися або поламатися.- Ви вже встигли зробити величезну кількість прикрас, а пам'ятаєте, яким було ваше перше виріб?
- Звичайно пам'ятаю. Першою була підвіска-листок, на ній я зобразила галявину з крихітними квітами і безліччю травинок. Вона принесла мені визнання і мене стали запрошувати на виставки та фестивалі в різні країни.
- Які прикраси воліють ваші покупниці?
- Дивно, але жінки великих міст скучили по природу і їм такі вироби припали до смаку. Особливо подобаються витончені романтичні прикраси з птахами, маленькими квітами та травами. А ось молоді дівчата вважають за краще зараз величезні помітні брошки, в яких можна побачити, наприклад, цілу орхідею.
Тетяна планує створити власну колекцію одягу і біжутерії. Побажаємо їй удачі і якнайшвидшого втілення мрії в реальність. Адже «живі» прикраси наповнюють їх власниць енергією і позитивними емоціями.
19 січня за новим церковним календарем (1 лютого за старим стилем) віряни України згадують преподобного Макарія Великого, відомого автора безлічі духовних бесід і молитов. У народному календарі - Макарів день. . Цей угодник Божий народився в Єгипті, ...
Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...