Неймовірні фотоманіпуляції юної художниці, від яких важко відвести погляд

Луїза Азеведо ділиться своїми роботами в соцмережі Instagram, де за її творчістю стежать понад 128 тисяч осіб.

Талановита фотограф Луїза Азеведо створює незвичайні фотоманіпуляції, у яких реальність сплітається з фантастичним світом, інформують Патріоти України.

Знайомтесь, Луїза Азеведо (Luisa Azevedo) – 20-річна фотограф та художниця, яка навчається на образотворчому мистецтві у Лісабонському університеті за спеціальністю "Мультимедійне мистецтво".

Тому не дивно, що дівчина створює казкові фотоманіпуляції, від яких важко відвести погляд. До того ж, Луїза ділиться своїми роботами в соцмережі Instagram, де за її творчістю стежать понад 128 тисяч осіб.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Стародавня зірка розкрила вченим секрети появи Всесвіту

неділя, 26 січень 2020, 7:10

Вчені з обсерваторії Keck виявили в складі стародавньої зірки J0815+4729 в сузір'ї Рись кисень, який був створений не в момент Великого вибуху, а після, в результаті реакцій ядерного синтезу. "Завдяки зірці, розташованій в наших околицях, ми змогли заз...

А у експертів є сумніви: Українцям пропонують нові можливості примножити капітал

неділя, 26 січень 2020, 6:50

В останні місяці в зв'язку зі зниженням курсів долара і євро українці активно скуповували валюту на чорний день. "К сожалению, у украинцев таких возможностей не много, разве что положить сбережения на банковский депозитный счет. Однако вскоре ситуация ...