
Всього за 90 хвилин розпечена лава вулкана Кілавеа висушила прісноводне озеро Грінлейк на Великому острові. Про це йдеться у відеоролику, який викладено на ресурсі Youtube, повідомляють Патріоти України.
Мальовниче озеро, відоме також як Ка Вай Пеле, утворилося близько 400 років тому. У міфах гавайцями саме його в першу чергу відвідує бог вулканів Пеле.
Виверження вулкана Кілавеа почалося ще в перших числах травня. З тих пір йде масштабна евакуація людей із прилеглих поселень. Але зараз лава погрожує перекрити останній наземний шлях до порятунку. І тоді з Великого острова виїхати буде неможливо.
Стихія знищила близько сотні будівель. Однак жителі бояться не тільки розпеченої лави, але і токсичних газів, які накопичуються в повітрі.
Раніше потоки лави вулкана Кілавеа на Гаваях розлилися на відстань 24 кілометри на захід від вулкана і досягли південного узбережжя Великого острова. Через те, що лава потрапила в морську воду, утворилося токсична хмара.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...