"Неочікуваний вибір: Політолог пояснив успіх невідомої політичної сили на місцевих виборах

Володимир Фесенко відзначив успіх БПП та "Опозиційного блоку".

Наш Край. Фото: journalist.today

Вибори в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) стали черговий тестом на електоральну спроможність окремий політічніх партій. Про це у своєму блозі "Політичні Тенденції квітня 2017" написав політолог Володимир Фесенко, сообщает Gordonua, передають Патріоти України.

За словами Фесенка, соціологічні рейтинги - це реальність швидше віртуальна, а ось результати виборів - це матеріалізована політична реальніст.

"Вибори в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) стали черговим тестом на електоральну спроможність окремих політичних партій. Зрозуміло, результати виборів в окремих територіальних громадах не є репрезентативною картиною політичних настроїв в цілому по країні і електоральної спроможності всіх політичних партій в Україні. Проте, ці вибори нам показали реальних політичних гравців, здатних боротися за перемог"», - зазначив Фесенко.

Політолог нагадав про дані КВУ, згідно з якими переможцями цих виборів за сумою отриманих депутатських мандатів стали партії "Наш край" (17,4% від загального числа депутатських мандатів за партійними списками), "Опозиційний блок" (15,3%), "Блок Петра Порошенко - Солідарність" (10,3%), "Відродження" (10,3%), Радикальна партія (9,5%).

"Не повинно дивувати перше місце партії "Наш край". Вона була у першій трійці переможців і на минулорічних виборах в ОТГ. Починаючи з місцевих виборів 2015 року в усіх виборчих кампаніях "Наш край" демонструє високу електоральну ефективність, причому в різних регіонах", - заявив Фесенко.

Політолог зазначив, що високий результат "Опозиційного блоку" досягнуто в основному за рахунок перемоги в ОТГ Запорізької та Донецької областей.

"Демонструє стабільність БПП. Як і минулого року, президентська партія увійшла до трійки переможців виборів в ОТГ", - резюмував результати виборів Фесенко.

30 квітня в 47 об'єднаних територіальних громадах у 19 областях України відбулися вибори депутатів місцевих рад та голів сільських, селищних і міських рад.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Сирії підірвали російсько-турецький конвой (відео)

вівторок, 14 липень 2020, 12:47

Фугас спрацював невчасно, і завдяки цьому патруль уникнув серйозних втрат. Підрив російсько-турецького конвою в сирійській провінції Ідліб потрапив на відео. Відео опублікував Telegram-канал "Військовий оглядач", передають Патріоти України. На кадрах в...

"Украина понесла потери на Донбассе. Почему молчит Верховный Главнокомандующий?" - Мартін Брест

вівторок, 14 липень 2020, 12:27

Блогер переконує, що "памяти не будет, потому что государство молчит"... Та пам'ять Героям - не у завчених словах чергового президента, пам'ять Героям - у наших серцях... Про це у своєму блозі пише Мартін Брест, передають Патріоти України. Далі - мовою...