Несподівано: ЗМІ повідомили, хто може очолити ПриватБанк

Новим головою правління державного ПриватБанку може стати чеський математик Петро Крумханзль.

Фото: РИА Новости.Приватбанк планує призначити головою правління чеха Петра Крумханзля (Petr Krumphanzl). За інформацією агентства "Українські Новини", найближчим часом очікується узгодження його кандидатури наглядовою радою Приватбанку, передають Патріоти України.

Крумханзль в 1989 році закінчив Карлів університет у Празі, за освітою математик. З 2004 по 2008 працював у чеському Raiffeisenbank операційному директором; з 2008 по 2011 - в Україні в "Райффайзен Банку Аваль" операційним директором. З 2011 по 2013 працював у компанії Interim Management & Consulting, з 2013 по 2016 - головним операційним директором у словенській філії австрійської компанії Heta Asset Resolution.

Із травня 2016 року по сьогодні - головний операційний директор (chief operating officer) у китайському Home Credit China. Крумханзль володіє англійською, німецькою, російською, чеською і японською мовами. Також він захоплюється айкідо.

Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Коштував дорожче будь-якого генерала: Армія РФ втратила справжнього фанатика - Іван Яковина

четвер, 22 лютий 2024, 2:35

Російський військовий і волонтер Андрій Морозов із позивним Мурз застрелився після того, як його змусили видалити оприлюднені в телеграм-каналі дані про втрати армії РФ в Авдіївці . Андрій Морозов вів телеграм-канал Нам пишуть з Яніни (фраза з роману ...

У луцькому видавництві ''Терен'' народини ''Монастирської пралі''

четвер, 22 лютий 2024, 1:55

Приєднуйтесь до торжества! Відпускаю у вільне плавання новий свій твір, роман крайніх днів моїх — ''Монастирська праля''. Олександр Горобець. ...