"Неужели погоня за славой дороже жизни ребят?", - ветеран АТО і журналіст звернувся до колег

Мирослав Гай висловив свою точку зору щодо скандалу з журналістами "Громадського" у зоні АТО.

Ілюстрація:m.day.kyiv.ua

"Уважаемые каналы, отправляя сотрудников на войну - их нужно учить. Ну вот не каждый хороший журналист может стать спортивным комментатором, хоть и сделает сюжет и прокомментирует матч. Вот также не каждый лучший журналист может быть военкором" Про це пише волонтер Мирослав Гай у своєму Facebook, передають Патріоти України, продовжуючи:.

Тут нужно хоть малость разбираться в тактике, быть знакомым с уставами, понимать привязку на местности, знать как работает разведка, что такое Осинт и уметь себя вести на позициях.

Если Вас убьют это, конечно, печально, но не так страшно, как возможный результат ваших действий основанный на знаниях гражданской журналистики. Камера - это и оружие и средство разведки.

Это не значит не снимать, но как от медика, стрелка или водителя требуется владеть определенными навыками, знаниями, чтобы сохранить жизни окружающих, то к журналисту таких требований не меньше, а даже больше.

Потому как медика, стрелка и водителя на их участок работы поставили ответственные за это люди, а вы приехали сами и вас пустили.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Усвідомлює та шкодує через образу": Великобританія зробила офіційну заяву про міжнародний скандал з гербом України

понеділок, 27 січень 2020, 20:00

У посібнику з протидії екстремізму, підготовленому поліцією Великобританії, в розділі знаків і символів праворадикальних груп розмістили національний герб України. Після скандалу з внесенням тризуба в посібник із протидії екстремізму Великобританія зая...

Хіти тижня. "Вважаю заяву міністра Новосад хамською і зверхньою по відношенню до тисяч і тисяч батьків України", - Назар Приходько

понеділок, 27 січень 2020, 19:30

Тисячі батьків в Україні не мають навіть вдвох такого доходу, як пані міністерка. "Міністр освіти і науки Ганна Новосад каже, що не змогла б утримувати дитину на зарплату у 36 тисяч... Кхм", - написав блогер Назар Приходько на своїй сторінці у соцмереж...