Невгамовний Маск заявив, що штучний інтелект небезпечніший за Північну Корею

​Ілон Маск продовжує публічно висловлюватися з приводу великої небезпеки неконтрольованого ШІ. На цей раз в своєму пості в Твіттері підприємець заявив, що тим, хто до сих пір не боїться ШІ, слід було б почати турбуватися.

Маск один з найвідоміших прихильників ідеї про зловісний ШІ, який може оголосити людям війну. Він і раніше досить жорстко висловлювався про майбутнє, в якому алгоритми отримають зайву свободу. Наприклад, він закликав створити спеціальну поліцію для ШІ. Також Маск спільно з Семом Альтманом створив некомерційну дослідницьку організацію OpenAI, мета якої розвивати відкритий і дружній людині ШІ, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На цей раз Ілон Маск видав відразу декілька твітів, пов'язаних з темою ШІ. Почалося все з того, що він заявив про перемогу ШІ, створеним його OpenAI, над кращими гравцями в Dota 2. Маск написав, що кіберспорт набагато складніша для ШІ дисципліна, ніж шахи або Go. Безпосередньо відсилаючи до недавніх успіхів DeepMind від Google і принижуючи їх.

Відразу після цього підприємець написав два твіти вже про небезпеки ШІ. «Якщо ви не турбуєтеся про безпеку застосування ШІ, то настав час. Це набагато більший ризик, ніж Північна Корея, - пише він. - Нікому не подобається держрегулювання, але все, що становить небезпеку (автомобілі, літаки, їжа, наркотики), регулюється. І ШІ повинен регулюватися теж».

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. У Лівії до боїв підключилися турецький флот. Огляд подій на Близькому сході 1 квітня 2020 року

п’ятниця, 10 квітень 2020, 4:00

Напруження на осі Іран-США наростає. ЦАХАЛ до КВІР/асада – «можем павтаріть». Саудівська Аравія примушує хуситів до миру. Лівія: Жорстокі бої на фронтах Тріполі тривають. Сторони намагаються переломити хід війни на свій бік. Кількість втрати вже йд...

Хіти тижня. "Якщо Зеленський хоче врятуватися й урятувати країну, він усе більше дрейфуватиме в бік Порошенка й Вакарчука", - Портников

п’ятниця, 10 квітень 2020, 1:00

Президенту доведеться ігнорувати й дурість потенційних виборців, і нападки недавніх покровителів. "Позачергова сесія Верховної Ради продемонструвала, що в політичному житті країни починається період ситуативних коаліцій. Президент по суті більше не має...