Незабаром в Україну прийдуть довгоочікувані дощі та похолодання, - синоптик

​Зміна погоди настане вже на наступному святковому тижні.

У неділю-понеділок атмосферний фронт із території Польщі підійде та принесе дощі та похолодання спочатку до Західної України, передають Патріоти України.

У неділю похолодає на заході до +18+23, а вже у понеділок, 21 серпня, може бути місцями +15+18 градусів! 22-23 серпня дощі та суттєве зниження температури підуть далі вглиб країни і охоплять більшість областей.Та що там більшість? Усі.

Причому похолодання буде саме похолоданням, а не послабленням спекотної диктатури, ймовірно аж нижче +20 градусів.

Хто там потерпає від спеки у південній, справді, найспекотнішій частині України? Температура на півдні також впродовж 22-23 серпня суттєво впаде. Готуйтеся дихати вільно і радісно)

Дощі з грозами та локальними градом із шквалами пройдуть: 20-21 серпня на заході України. 22-23 серпня дощова вологість збільшиться у більшості областей - буду деталізувати поступово на тижні. 24 серпня дощі більш ймовірні вночі у Київській, Чернігівській, Сумській, Полтавській областях. Вдень 24 серпня періодичні опади підуть з Київщини і залишаться лише на Сумщині та Харківщині. Переважно буде без опадів.

Плюс ще й після похолодання 22-23 серпня на день Незалежності температура вирівняється і підвищиться до комфортних значень. Тобто, вишиванку з довгим рукавом можна буде одягнути без озирання на спеку.

Підійшли до столиці.

Кияни! На Спаса і в неділю - сонце та спека. У понеділок почне падати атмосферний тиск, надвечір підійдуть дощі з грозами. 22-23 серпня у Києві - періодичні дощі, грози та похолодання до +19+22 градусів!

24 серпня, на День Незалежності, - за попереднім прогнозом - температура повітря у столиці буде комфортною, близько +25 градусів, а дощі припиняться і вийде любе сонечко.

Прогностична діаграма - для Києва. Уточнення - за мною. А поки що ловіть серпневі спеку та сонце. Не такі вони й надокучливі, якщо подивитися на календар)

Наталя ДІДЕНКО, синоптик

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело