Незабаром виробництво орбітальних конструкцій розгорнеться безпосередньо у космосі, - вчені

​У США випробували перший в світі 3D-принтер, здатний працювати в вакуумі, в екстремальних умовах відкритого космосу.

У планах компанії Made In Space повністю змінити підхід до вивчення космосу: не транспортувати з Землі складне устаткування, а «друкувати» його безпосередньо на орбіті, повідомляють Патріоти України з посиланням на ScienceAlert. В даний час на Міжнародній космічній станції є два 3D-принтера, але жоден ні разу не залишав меж МКС.

Команда вчених і інженерів сподівається виготовляти за допомогою нової технології космічні апарати і потужні космічні телескопи для пошуку життя на екзопланетах.

Раніше 3D-принтер нового типу вже продемонстрував здатність працювати в умовах невагомості. Черговий етап випробувань був присвячений роботі у вакуумі. Щоб відтворити умови поза космічним кораблем, 3D-принтер був поміщений в спеціальну термовакуумну камеру. Тест тривав 24 дні і пройшов успішно. На пристрої були успішно надруковані конструкції з полімерного сплаву.

Наступний етап проекту - перевірити сумісність принтера з іншими роботизованими пристроями і переходити до випробувань на орбіті.

Нагадаємо, на Місяці планується створити «селище» для космонавтів і роботів, і у цій місії вчені дуже сподіваються на метод 3D-друку.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"МіГ-29 - це "Жигуль". F-16- це "Мерседес": Що дадуть ЗСУ наймасовіші літаки НАТО

понеділок, 27 березень 2023, 9:35

"До радянських МіГів вдалось адаптували ракети HARM, яким щодня б'ють по засобах ППО русні. Втім, ці ракети в рази ефективніше працювали б на західних літаках", – говорить Юрій Ігнат. Фото: Facebook. Сучасна авіація може значно краще виконувати завданн...

Мінімум продуктів і часу! Це неймовірно смачно!

понеділок, 27 березень 2023, 4:00

Ніжний та невагомий десерт з білків! Напередодні Великодня більшість українських господинь випікають домашні паски, і цей десерт дуже актуальний, бо з більшості рецептів залишаються яєчні білки та кожен раз хочеться вигадати щось новеньке, щоб порадува...