У планах компанії Made In Space повністю змінити підхід до вивчення космосу: не транспортувати з Землі складне устаткування, а «друкувати» його безпосередньо на орбіті, повідомляють Патріоти України з посиланням на ScienceAlert. В даний час на Міжнародній космічній станції є два 3D-принтера, але жоден ні разу не залишав меж МКС.
Команда вчених і інженерів сподівається виготовляти за допомогою нової технології космічні апарати і потужні космічні телескопи для пошуку життя на екзопланетах.
Раніше 3D-принтер нового типу вже продемонстрував здатність працювати в умовах невагомості. Черговий етап випробувань був присвячений роботі у вакуумі. Щоб відтворити умови поза космічним кораблем, 3D-принтер був поміщений в спеціальну термовакуумну камеру. Тест тривав 24 дні і пройшов успішно. На пристрої були успішно надруковані конструкції з полімерного сплаву.
Наступний етап проекту - перевірити сумісність принтера з іншими роботизованими пристроями і переходити до випробувань на орбіті.
Нагадаємо, на Місяці планується створити «селище» для космонавтів і роботів, і у цій місії вчені дуже сподіваються на метод 3D-друку.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...