Ніколи не пізно: 32-річний білорус став прийомним сином італійської сім'ї

Бездітна родина узаконила відносини, які розпочалися ще більше 20 років тому.


Ілюстрація. Фото: ЗМІ

Сім'я з італійської провінції Тренто усиновила 32-річного жителя Білорусі, повідомляють Патріоти України з посиланням на газету Trentino.

Більше 20 років тому 11-річний білоруський хлопчик, який постраждав в результаті аварії на Чорнобильській АЕС, вперше приїхав в Тренто. Він кілька місяців гостював у італійської пари і з тих пір кожен рік під час літніх канікул повертався до Італії, до сімейства,яке так добре до нього ставилося.

Коли білорусу виповнилося 18 років, спілкування не перервалося. Подружжя з Тренто, яке так і не обзавелося власними дітьми, вважали його своєю дитиною. Італійці кілька разів приїжджали до нього на батьківщину. Чоловік, який займається міжнародними перевезеннями, також навідувався до своїх благодійників і під час поїздок до Європи.

У підсумку вони вирішили узаконити свої стосунки і звернулися до суду. За інформацією видання всі вимоги, що пред'являються італійськими законами при усиновленні повнолітніх, були задоволені, і 32-річний білорус став прийомним сином італійської сім'ї.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Инвестиционный климат не зависит от видеороликов с президентом на Facebook и YouTube и новостей с "1+1", - волонтер Донік

четвер, 23 січень 2020, 23:54

За пару последних лет (ну как за пару, года за полтора до выборов, после выборов мертвые с косами только вдоль дорог), мы привлекли в Украину чуть больше миллиона долларов инвестиций. Ну как привлекли инвестиций, просто убедили замеревших в 13-14 годах...

"Не слишком ли дешево сдала Украина херсонский порт грузинам со швейцарцами", - аналітик

четвер, 23 січень 2020, 23:41

Схоже, райдужні цифри прямих доходів від концесії - це скоріше були забаганки міністерських чиновників, які не витримали перевірки суворою реальністю першої концесійної угоди. "Стали известны результаты конкурса на заключение концессионного договора, к...