Німецьке правосуддя настільки суворе, що викликало до суду... кішку!

У земельний суд німецького міста Інгольштадта за розпорядженням судді була доставлена кішка, яка покусала сусідку її господині.

Свідчень кішці давати не довелося. Суддя хотіла лише особисто упевнитися в тому, наскільки тварина агресивна, повідомляють Патріоти України з посиланням на DW.

У позовній заяві постраждалої повідомлялося про те, що сусідська кішка накинулася на неї і вкусила за праву ногу під час вечірньої прогулянки. Через те, що рана запалилася, лікування затягнулося.

Крім того, на нозі залишився шрам. Жінка зажадала через суд оплату медичних послуг і компенсацію за завдану моральну і фізичну шкоду – у цілому, майже €2700!

Незважаючи на те, що домашнім тваринам вхід до будівлі німецьких судів суворо заборонено, суддя Хайке Лінц-Хене вирішила, як повідомляє газета Passauer Neue Presse, зробити виняток, розпорядившись доставити на чергове засідання суду чотириногого винуватицю події.

У підсумку, господиня кішки погодилася на половину необхідної суми за умови, що страхова компанія, в якій її кішка застрахована на випадок заподіяння збитку від неї, виплатить необхідну компенсацію за страховим полісом. На тому сторони і зійшлися.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Спокуса "сильної руки", пандемія та хронічні хвороби українського суспільства

субота, 4 квітень 2020, 6:24

Українське суспільство — це суспільство, в якому постійно виникають турбулентності. Воно звикло до них. Загалом, перманентний стан кризи став для нашого соціуму звичним. Можна довго перелічувати різноманітні суспільні потрясіння, пережиті нами за 30 ро...

"Якщо обмеження триватимуть більше двох місяців, країну чекає катастрофа", - Учайкін

субота, 4 квітень 2020, 6:08

Після двох місяців карантину почнеться голод та боротьба за життя, переконаний експерт. Кабмін посилив карантинні заходи в Україні, в зв'язку з пандемією коронавіруса. Але тривалий локдаун через розповсюдження COVID-19 не закінчиться для України нічим ...