Німецьке правосуддя настільки суворе, що викликало до суду... кішку!

У земельний суд німецького міста Інгольштадта за розпорядженням судді була доставлена кішка, яка покусала сусідку її господині.

Свідчень кішці давати не довелося. Суддя хотіла лише особисто упевнитися в тому, наскільки тварина агресивна, повідомляють Патріоти України з посиланням на DW.

У позовній заяві постраждалої повідомлялося про те, що сусідська кішка накинулася на неї і вкусила за праву ногу під час вечірньої прогулянки. Через те, що рана запалилася, лікування затягнулося.

Крім того, на нозі залишився шрам. Жінка зажадала через суд оплату медичних послуг і компенсацію за завдану моральну і фізичну шкоду – у цілому, майже €2700!

Незважаючи на те, що домашнім тваринам вхід до будівлі німецьких судів суворо заборонено, суддя Хайке Лінц-Хене вирішила, як повідомляє газета Passauer Neue Presse, зробити виняток, розпорядившись доставити на чергове засідання суду чотириногого винуватицю події.

У підсумку, господиня кішки погодилася на половину необхідної суми за умови, що страхова компанія, в якій її кішка застрахована на випадок заподіяння збитку від неї, виплатить необхідну компенсацію за страховим полісом. На тому сторони і зійшлися.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Атака дронов..." - Машовець

четвер, 28 жовтень 2021, 6:50

или "хунта наносит ответный удар". Джерело