Нюхати смог за гроші тепер можна в Китаї

У китайській провінції Хебей заснували нову посаду - дегустатор смогу.

Фото: gismeteo.ua

В обов'язки такого співробітника включили аналіз зразків повітря, зібраного в спеціальні місткості. Їх газоподібний вміст було відібрано в різних районах Китаю, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. "Дегустатору" поставлено завдання - визначити джерело і ступінь забруднення повітря.

На думку експертів китайського Центру контролю за станом навколишнього середовища, краще, точніше і швидше людського носа жоден датчик не може визначити стан повітря.

При цьому той, погодився на таку роботу, не має одягати захисні маски, щоб забезпечити максимальну точність аналізу.

Також охочі бути дегустаторами смогу повинні будуть відмовитися від гострої їжі, макіяжу та парфумерії.

У моніторинговому центрі міста Шицзячжуан вже працюють кілька таких співробітників. Вони пройшли спеціальне навчання і отримали ліцензію від місцевої влади.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"И вот тут начинается самое интересное, или Грозный "Сармат", что с тобой не так", - Злий Одесит

вівторок, 24 травень 2022, 10:22

"После фактического поражения российских оккупантов в войне против Украины и осознания факта полного фиаско в обычной войне, ряд российских официальных лиц в формате массовой истерии стали угрожать странам Запада уничтожением ядерным оружием. Причем, в...

"В наступление перешли подразделения левого фланга Изюмской группировки войск противника", - Машовець

вівторок, 24 травень 2022, 8:45

В атаку попытались перейти 2 БТГр из её состава, сосредоточенные ещё 2 дня назад в районе Сухой Каменки, при поддержке массированного артиллерийского огня. Дирекции их наступления тоже была вполне понятна и очевидна, в том числе украинскому командован...