Нівроку покурити вийшов: У Маріуполі обвалився балкон разом із чоловіком

Нещасний впав з сьомого поверху.

Як з'ясувалося, обвалилася металева огорожа, на балконі був чоловік, який вийшов покурити, передають Патріоти України з посиланням на сайт 0629.

Огорожа впала на прибудову. Смерть наступила миттєво. Допомогти маріупольцю вже було неможливо. За попередніми даними, загиблий в цьому будинку не проживає. Він знаходився в гостях у друга.

Місцеві жителі заявляють, що за останні місяці це вже 5 випадок, коли у цьому домі падають металеві огорожі. Правда, раніше це не приводило до трагедій.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Такий розклад: Про що домовилися в Парижі: є хороша та погана новина, - Вадим Денисенко

четвер, 8 січень 2026, 11:19

"Є дві новини: хороша - ЄС та США на цьому етапі готові грати в спільну гру. Погана - позиція Путіна поки незмінна - продовжувати війну", - про це у Фейсбуці пише політолог Вадим Денисенко, передають Патріоти України. "1. Збереження і фінансування 700-...

Не витримали пекла подарованого недоімперією зла: Двоє окупантів синхронно застрелилися із автоматів на полі бою поблизу Гуляйполя (вiдео)

четвер, 8 січень 2026, 7:54

У мережі опублікований відеозапис, на якому двоє окупантів укорочують собі віку на полі бою поблизу Гуляйполя на Запоріжжі. На записі видно, як росіяни влаштувалися неподалік один одного і синхронно вистрілили кожен собі у голову із автомата.