Нотаріуса одного з прикордонних сіл Угорщини засудили на три роки позбавлення волі за неправомірну допомогу в отриманні громадянства Угорщини для українців, передають Патріоти України з посиланням на Mukachevo.net.
Його колега-посередник отримав рік умовно. Рішення суду не є остаточним, - повідомив представник суду в м. Ніредьгаза Аттіла Тома.
Як зазначається у справі, українські друзі попросили нотаріуса допомогти їм отримати громадянство Угорщини, хоча вони не відповідали законодавчим вимогам. Посередник отримав і передав нотуріусу 500 євро за кожну особу.
Всього стало відомо про 11 випадків отримання громадянства за хабар. Цікаво, що нотаріус видавав квитанцію про отримання грошей, з відповідною печткою, яка не фігурувала у реєстрі мерії.
Посередник отримав менший строк, оскільки розповів у суді про всі нюанси злочину.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...