Нотаріус отримав три роки ув'язнення за протизаконне оформлення громадянства Угорщини українцям

Українські друзі попросили нотаріуса допомогти їм отримати громадянство Угорщини і передавали йому 500 євро за послугу.

Фото: NewsOne.Нотаріуса одного з прикордонних сіл Угорщини засудили на три роки позбавлення волі за неправомірну допомогу в отриманні громадянства Угорщини для українців, передають Патріоти України з посиланням на Mukachevo.net.

Його колега-посередник отримав рік умовно. Рішення суду не є остаточним, - повідомив представник суду в м. Ніредьгаза Аттіла Тома.

Як зазначається у справі, українські друзі попросили нотаріуса допомогти їм отримати громадянство Угорщини, хоча вони не відповідали законодавчим вимогам. Посередник отримав і передав нотуріусу 500 євро за кожну особу.

Всього стало відомо про 11 випадків отримання громадянства за хабар. Цікаво, що нотаріус видавав квитанцію про отримання грошей, з відповідною печткою, яка не фігурувала у реєстрі мерії.

Посередник отримав менший строк, оскільки розповів у суді про всі нюанси злочину.


Опублікував: Олександр Смаглюк
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук у руки, - ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...