"Ноу-хау" російської няні: заспокоювала дітей за допомогою порно

На Росії у Воронезькій області няня заспокоювала своїх підопічних, показуючи їм порнофільми.

Про це пише Life. Тепер в СУ СКР по регіону мають намір з'ясувати, чи достовірні ці дані, і встановити всі обставини.

При цьому наголошується, що місцева мешканка займалася вихованням дітей протягом десяти років. Більш того, у неї є досить багато позитивних відгуків і листів з рекомендаціями.

За даними місцевих ЗМІ, про такий спосіб повідомила сама жінка: вона зробила це анонімно в соціальних мережах.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Порядні люди не хочуть співпрацювати з владою і бути політичними смертниками", - блогер

п’ятниця, 10 квітень 2020, 6:08

Владна команда не вміє підбирати кадри. Призначають випадкових людей. "Це не лише помилка Зеленського. 2014-го, коли з "Солідарності" робили велику президентську партію, її теж роздули ні з чого. Україна – одна з найбільших держав Європи з великим бюро...

Військова операція УНЄЯ в Лівії наростає. США погрожують Асаду новими санкціями. Бойовики ІДІЛ розпочали великий наступ в пустелі Хомсу. Новини з Аравійського півострову.

п’ятниця, 10 квітень 2020, 5:45

Огляд подій на Близькому сход. 9 квітня 2020 року. Лівія: Після оголошення законним урядом Західний та Центрального регіону Лівії зонами військових дій будемо очікувати активізації лівійської армії на цих ділянках фронту. Про серйозність цих намірів с...