Нова епоха енергозабезпечення настала, Австралія у лідерах

На зеленому континенті зелена енергія стала дешевше традиційної.

Фото от hvylya.net

Івор Фрішкнехт, керівник Австралійського агентства з поновлюваних джерел енергії (ARENA) повідомив, що ціни на сонячну і вітряну енергію в Австралії зараз нижче, ніж ціни на електроенергію, одержувану за допомогою спалювання вугілля або природного газу, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На засіданні комітету Сенату за законодавством в області навколишнього середовища і комунікацій Фрішкнехт, відповідаючи на питання сенатора Лариси Уотерс, звернувся до мобільного додатку з актуальними цінами на електроенергію і повідомив, що роздрібні ціни на електроенергію, що виробляється сонячними або вітряними електростанціями в Австралії, складають від $ 80 до $ 112 за МВт/год.

За словами Фрішкнехт, поточні та середньорічні ціни на електрику, що отримується з традиційних джерел, набагато вище цих показників. «Отже, ви стверджуєте, що сонячна та вітряна енергія дешевше, ніж вугільна і газова. Це вірно?»- уточнила Уотерс. «Так, це вірно», - цитує Фрішкнехт видання CleanTechnica.

Оптові ціни на вітряну енергію в Австралії зараз складають приблизно $ 55 за МВт/год, а на сонячну - $ 70 за МВт/год. Вони продовжують швидко падати у міру будівництва нових вітряних і сонячних електростанцій. У квітні цього року сукупна потужність усіх сонячних електростанцій Австралії склала 6 ГВт, а до 2020 року цей показник має подвоїтися.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Наступні дні будуть для росіян ще гіршими": Австралійський генерал прокоментував контрнаступ ЗСУ на півдні

середа, 5 жовтень 2022, 20:01

"Несподіваний" прорив українських військ на Херсонщині та панічний відступ росіян — це продовження довгої серії організованих дій. Про це пише в Twitter Мік Раян – військовий експерт, генерал-майор у відставці, який відповідав за весь військовий вишкіл...

"Ядерна бомба радше впаде на самих росіян": Військовий аналітик розповів про стан ядерного арсеналу РФ

середа, 5 жовтень 2022, 19:43

Лише 41% ядерного арсеналу Росії теоретично готовий до застосування "одразу по команді". Про це у Facebook розповів військовий аналітик Defense Express Іван Киричевський, передають Патріоти України. За оцінками західних аналітиків, з 6 тисяч ядерних бо...