Новый фейк от “ватных геббельсов”: за последние 12 лет во Львове исчезло 542 000 русских!

Глава «Російського товариства імені Пушкіна» Альберт Астахов стверджує, що "у Львові було 610 тисяч російського населення, але після першого Майдану чисельність дуже швидко скоротилася.

Российское пропагандистское издание “Взгляд” опубликовало интервью главы «Русского общества имени Пушкина» Альберта Астахова, в котором говорится, что за последние 12 лет во Львове “исчезло 542 000 русских”. Автор утверждает, что “во Львове было 610 тысяч русского населения, но после первого Майдана численность очень быстро сократилась… Сейчас в городе проживает 68 тысяч русских”. Разница составляет 542 тысячи человек.

На самом деле, никаких “610 тысяч русских” во Львове никогда не было. Согласно переписи населения, проведенной в 2001 году, то есть за 3 года до первого Майдана, количество русского населения Львова составляло около 64 тысяч человек.

Таким образом, если сейчас русских во Львове около 68 тысяч, как утверждает автор фейка, то в период с 2001 по 2016 год их количество увеличилось на 3,5 тысячи человек, но никак не “уменьшилось на 542 тысяч человек”.

Джерело

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Просто вдале поєднання пози, світла і ракурсу: Фітнес-блогерка показала, як обманюють зірки Instagram (фото)

четвер, 12 грудень 2019, 8:24

Блогерка закликає підписників прийняти своє тіло, а не гнатися за ідеалом краси. За словами Сари, це відповідь тим "фітоняшкам", які викладають "ідеальні" фото і тим самим підривають в інших користувачів впевненість у собі. Так, вона публікує у себе в ...

Поради експерта: Ази для тих, хто худне

четвер, 12 грудень 2019, 8:05

Експерт розповіла, з чого почати переход на правильне харчування. Перехід на правильне і збалансоване харчування вимагає часу, але результат того вартий. У такому разі відпадає необхідність сидіти на дієтах і мучитися обмеженнями, адже відтепер здорови...