"Новоросія 2.0": Російський журналіст розповів про шанси Кремля повернутися до проекту

Аркадій Бабченко переконаний, що проросійські настрої в Україні сильно втрачені, але сценарій із введенням регулярної армії РФ залишається ймовірним.

А.Бабченко. Фото: Радио Свобода.Російський журналіст Аркадій Бабченко вважає, що шансів у Кремля влаштувати в Україні "Новоросію 2.0" не так багато, але виключати такого повороту подій теж не можна. Про це він розповів в інтерв'ю "Апострофу", передають Патріоти України.

За його словами, проросійські настрої в Україні сильно втрачені.

"Якщо розхитувати ситуацію, якщо за 10 років не відбудеться ніяких змін, а нафта раптом стрибне до 150 доларів за барель, то можливий і варіант "Новоросії", - уточнив Бабченко.

Разом з тим, він підкреслив, що більш імовірним є сценарій з введенням регулярної армії РФ.

"Такий ресурс в Росії є. Це треба розуміти. І ті розмови, які я тут чую час від часу, про те, що Росія загинається, розвалюється, а через рік Путіна не буде - це не так", - сказав Бабченко.

Він зазначив, що запас міцності в Росії ще досить сильний. Так, нафта не обвалилася, і 50 доларів за барель цілком дозволяє існувати режиму Путіна.

У цій ситуації Україні необхідно будувати правову європейську державу, економіку і сильну армію.

"Якщо буде сильна армія, сильна економіка, то це буде сильний аргумент для стримування. Справа не в тому, щоб перешкодити йому напасти, а в тому, щоб дати йому зрозуміти, що напад буде коштувати дуже дорого", - підсумував Бабченко.

Нагадаємо, сьогодні ватажок терористів "ДНР" Захарченко заявив про заснування держави "Малоросія" - "наступника України"..

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Парад конфіскацій": для росії все тільки починається, - Голобуцький

субота, 21 травень 2022, 0:00

"Канадський Мінфін, після того, як міністри фінансів G7 домовились виділити на підтримку економіки України майже $20 млрд, заявив: "Канада вважає доречним фінансувати Україну за рахунок коштів росії, готується відповідний законопроєкт". Рішення лежало ...

"Сменить режим возможно, но невозможно совместить Россию с правдой. Останется либо страна, либо правда", - блогер

п’ятниця, 20 травень 2022, 20:39

"Когда-то, объявив гласность, советские реформаторы надеялись очистить СССР от скверны дремучих заблуждений. Но слова правды разрушили 285-миллионную страну в течение нескольких месяцев. Опыт полезный и для сегодняшнего дня", - пише одеський блогер Ол...