Новий виразний яскравий мурал у Києві вразив мережу (фото)

Мурал, на якому майстерно зображена мудра сова, з'явився в шкільному дворику в центрі Києва.

Користувачів інтернету вразив новий яскравий мурал, який з'явився в шкільному дворику в центрі Києва, передають Патріоти України.

Фото малюнка на своїй сторінці в Facebook розмістив його автор - відомий київський вуличний художник Віталій Гідеван. "Величезний всесвіт ховається на сторінках книг. Ми пов'язані з ними з самого народження. Азбука, казки, а незабаром і захоплюючий світ науки, фантазій і любові... Вони дають можливість зануритися в інший вимір, прожити нове життя. Читаючи одну і ту ж книгу, кожен уявляє свій сюжет", - пояснив він суть муралу.

Так, на ньому зображена сова з книгою, яка "ділиться своєю мудрістю з усіма бажаючими".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ліха бєда начало": Чорноморський флот почав тікати до Каспійського моря, – Коваленко

понеділок, 27 травень 2024, 17:48

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко зазначив, що єдиним варіантом для росіян врятувати свої кораблі — вивести їх у Каспійське море. Однак їхня присутність значно збільшить ударний потенціал РФ у регіоні. . Росія перемістила ще недобудован...

У селі грандіозний ювілей — 200-ліття церкви!

понеділок, 27 травень 2024, 17:40

Сокровенне. Найбільше всі ми разом узяті, українська держава в цілому, завинили перед нашими славними жіночками колгоспницями, котрі все своє нужденне життя гнули спину в буряківничих ланках. На наших джуринських, у тому числі, подільських ланах і крут...