Ну як же без нього: Аваков знайшов собі важливу справу за кордоном (відео)

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков поїхав до Південної Кореї у той час, поки там проходять Зимові Олімпійські Ігри і в той самий час, коли проводилося затримання Саакашвілі.

Скріншот з відео/ Арсен Аваков, Facebook

Арсен Аваков був у Сеулі, поки в Києві затримували Міхеіла Саакашвілі. Це випливає з його поста у Facebook, повідомляють Патріоти України: 14 лютого Аваков написав, що за два дні до цього українська делегація проводила "останні зустрічі в Сеулі".

"Під час короткого візиту до Сеула, делегації МВС вдалося обговорити низку ключових питань співпраці", – повідомив міністр.

"На зустрічі з міністром МВС, генеральним комісаром поліції, головою ради при президенті – ми зробили свою роботу для завершення переговорів щодо пакету взаємного визнання особистих документів громадян, водійських прав та безвізового режиму для громадян України", – заявив Аваков.

За його словами, Південна Корея зацікавлена у співпраці з Україною, у тому числі, в промислово-технічній сфері, космічних програмах, інфраструктурних та с/г проектах.

"Ще позавчора ми проводили останні зустрічі в Сеулі, а вже сьогодні разом із МЗС провели координаційну нараду служб з імплементації досягнутих домовленостей", – повідомив Аваков 14 лютого.

"МЗС і МВС України вже підготували інтенсивну покрокову програму дій. У короткий термін зробимо все, щоб кожен із вас, хто читає ці рядки, мав можливість сам в цьому переконатися якомога швидше – скориставшись безвізом із Південною Кореєю для цілей бізнесу чи подорожей", – заявив він.

Як відомо, з 9 до 25 лютого у Пхьончхані у Південній Кореї проходять Зимові Олімпійські Ігри-2018.

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі, якого затримали в Києві і видворили до Польщі 12 лютого, заявляв, що цього разу його затримували "люди Авакова", поки сам міністр поїхав на Олімпіаду до Південної Кореї.

Саакашвілі заявив, що в Києві він рухався майже без охорони, бо його охорону депортували. Він також сказав, що його видворення – результат змови президента Петра Порошенка з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

"Перший раз мене захоплювала лише Державна охорона – кілька днів тому, а тепер це робили люди Авакова", – заявив опальний політик і додав, що сам голова МВС поїхав з України на цей час.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Європа не сподобалась": РосЗМІ поширили історію про українського підлітка, який пішки пройшов кордон із Фінляндії, щоб потрапити до РФ

п’ятниця, 7 лютий 2025, 16:02

До Росії через кордон з Фінляндії прийшов 13-річний підліток. Він нібито виявився сином українських біженців, якому не сподобалося життя за кордоном. Про це пише російське видання "Фонтанка", передають Патріоти України. "Підліток, який перетнув без доз...

Зеленський звинуватив українців, що вони обвалили економіку. Це поза межами розуміння, - Марина Данилюк-Ярмолаєва

п’ятниця, 7 лютий 2025, 15:31

"Це якось поза межами розуміння: президент країни, яка три роки палає у війні, звинувачує власний народ у обвалі економіки. Мовляв, у перший рік війни українці вивезли за кордон 35 млрд доларів. І не готувався він до війни, і не попереджав людей про за...