Нумо, хутко кажіть, чим таким солоденьким можна життя собі подовжити?

Вчені стверджують, що цей солодкий продукт реально відтерміновує настання поважного віку.

Фото: styler.rbc.ua

Вчені Каліфорнійського університету з'ясували, що регулярне вживання темного шоколаду не тільки знижує відчуття тривоги і покращує пам'ять, але ще й уповільнює процес старіння в клітинах, з оптимізмом передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як пише видання Deccan Chronicle, під час експерименту фахівці давали піддослідним старіючим гризунам речовину флавоноїд епікатехін, яка є потужним антиоксидантом і міститься у великій кількості в темному шоколаді. Завдяки цьому препарату у тварин значно знизилися рівень окисного стресу і запалення нервових волокон.

До речі, саме ці два фактори в більшості випадків є джерелами розвитку серйозних нейродегенеративних захворювань, у тому числі хвороби Альцгеймера. Крім того, вчені зафіксували у піддослідних поліпшення пам'яті і зменшення симптомів тривожності. Фахівці рекомендують щодня з'їдати хоча б невелику кількість темного шоколаду для того, щоб прожити довге, здорове і повноцінне життя.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бігла московська лисиця до українських курятників

п’ятниця, 12 серпень 2022, 7:58

З фронтових оповідок. У нас із ВолодькОм (наголос на останній склад робіть, будь ласка) є свій пеленг часу в ефірі і тільки в визначений строк ми спілкуємось досхочу. Справа в тому, що у нього на фронтовій позиції немає телефонного покриття. І для того...

Квазіімперська модель під назвою "Російська Федерація" входить в ритм "Останнього дня Помпеї", – Постернак

п’ятниця, 12 серпень 2022, 6:26

"Це полотно ви маєте знати - "Останній день Помпеї". Намальоване воно було Карлом Брюлловим у 1833 році. У період найбільшої територіальної міці Російської імперії, коли вона включала у себе Польщу, Фінляндію, Україну, Грузію, Білорусь, середньоазійськ...