Нумо, хутко кажіть, чим таким солоденьким можна життя собі подовжити?

Вчені стверджують, що цей солодкий продукт реально відтерміновує настання поважного віку.

Фото: styler.rbc.ua

Вчені Каліфорнійського університету з'ясували, що регулярне вживання темного шоколаду не тільки знижує відчуття тривоги і покращує пам'ять, але ще й уповільнює процес старіння в клітинах, з оптимізмом передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як пише видання Deccan Chronicle, під час експерименту фахівці давали піддослідним старіючим гризунам речовину флавоноїд епікатехін, яка є потужним антиоксидантом і міститься у великій кількості в темному шоколаді. Завдяки цьому препарату у тварин значно знизилися рівень окисного стресу і запалення нервових волокон.

До речі, саме ці два фактори в більшості випадків є джерелами розвитку серйозних нейродегенеративних захворювань, у тому числі хвороби Альцгеймера. Крім того, вчені зафіксували у піддослідних поліпшення пам'яті і зменшення симптомів тривожності. Фахівці рекомендують щодня з'їдати хоча б невелику кількість темного шоколаду для того, щоб прожити довге, здорове і повноцінне життя.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...