Низка порад про те, як протистояти серпневій спеці

Щоб врятуватися від високих температур на роботі потрібно пити багато води, одягатися в легкий одяг та не вживати важку їжу.

Патріоти України вважають не зайвим ще раз нагадити читачам про дієві засоби порятунку від теплового удару та інших неприємних наслідків шаленого серпня.

Думайте, що надягати

Синтетичний одяг сприяє перегріву тіла. Тому у спекотні дні одяг повинен бути з натуральних тканин.

Пийте багато води

У спеку потрібно випивати не менше 2,5-3 літрів рідини на день. Тримайте на своєму робочому місці кружку з водою і пийте протягом дня. Вона допоможе охолодитися.

Не снідайте важкою їжею

Така їжа підвищує температуру тіла і повільно засвоюється. Краще перекусіть легким салатом, фруктами. Також бажано замінити чай та каву квасом або соком.

Провітрюйте приміщення

Протяг забезпечить доступ прохолодного повітря та охолодить приміщення. Однак в денний час краще тримати вікна закритими, аби тепле повітря не нагрівало кабінет.

Додаткове охолодження

Не соромтеся використовувати кондиціонер. Якщо ж його немає, можна придбати вентилятор. Він коштує дешевше і споживає мало енергії.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Росія втрачає близько 100 солдатів на день у битві за Бахмут", - аналітики Newsweek

субота, 10 грудень 2022, 10:25

Вважається, що десятки тисяч російських солдатів загинули у війні з Україною — цифра, яка, як очікується, впливатиме на країну протягом наступних десятиліть. Хоча точні цифри не підтверджені, вважається, що військові втрати росії вдвічі перевищують кіл...

США наклали санкції на голову Окружного адмінсуду Київа Павла Вовка, - Бутусов

субота, 10 грудень 2022, 9:22

США наклали санкції на голову Окружного адмінсуду Київа Павла Вовка, послугами якого користувались Янукович, Порошенко та Зеленський: Америка завдала удар по корупції, яку українці не здатні подолати самі. США вирішили подолати корупцію в судах України...