
Спостерігачі місії ОБСЄ опублікували звіт, в якому висвітлили ситуацію з блокадою Донбасу, інформують Патріоти України.
Зокрема, в опублікованому сьогодні звіті говориться, що на мосту на південно-західній околиці Костянтинівки (підконтрольна уряду України, 60 км на північ від Донецька) СММ бачила дві 35-тонних вантажівки, наповнених вугіллям, які прямували з південного заходу на північний схід.
На станції Кривий Торець (підконтрольної Києву) блокада не припиняється.
У Гірському (63 км на захід від Луганська) 25 і 26 лютого залізничні колії заблоковані колючим дротом і дерев'яними конструкціями. В цілому, в звіті зазначено, що в районі блокади ситуація спокійна. Відзначені зустрічі спостерігачів з декількома громадськими активістами.
Раніше повідомлялося, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука зазначив, що заяви бойовиків є спробами залякати Україну. За його словами, ці підприємства є системоутворюючими, а продукція, яка на них виробляється, не потрібна в Росії.
Після атаки безпілотників Сил оборони України у ніч проти 21 червня пожежі зафіксовано на поромах у районі порту "Кавказ" на Таманському півострові, Краснодарського краю РФ. Відповідні кадри публікує Telegram-канал Exilenova+, передають Патріоти Україн...
Окупанти почали намагатися захистити свої логістичні шляхи від українських ударів. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій (Флеш) Бескрестнов у Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Як я й очікував, ворог не став просто так сиді...