Обурлива брехня РенТБ: В Україні розкопують могили жертв Голокосту для продажу дитячих черепів

Нова брехня рашаЗМІ

Цю новину РЕН тв прокручує у твіттері, але сторінка самого сайту просто видалена, або не відкривається. Та Вебкеш Гугл збереже для Гааги цей обурливий наклеп.
Сволочний вебсайт зомбує вату новими стархіттями, які ніби-то проходять на Україні, а саме пишуть, що в районі Житомира, розташованого на заході України, почастішали випадки розкрадання могил жертв Голокосту. Безпринципні злочинці обшукують поховання в пошуках коштовностей, золотих зубів та дитячих черепів.

скріншот кешевої текстової сторінки РЕН ТВ

Скріншот Твіттер-торінки Рен ТВ

Коментарі зомбовати заливаються ядом:

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

10 продуктів, від яких гарантовано відкладеться підшкірний жир

неділя, 25 березень 2018, 0:28

Дієтологи радять відмовитися від їжі, яка містить багато швидких вуглеводів. Дієтологи розставили акценти в градації вуглеводів, повідомляють Патріоти України. Про це у своєму блозі пише steaklovers. Подаємо статтю повністю та мовою оригіналу. "Диетоло...

Електронна черга та запис через інтернет: Чим турецька лікарня відрізняється від української

неділя, 25 березень 2018, 0:21

Старий турецький госпіталь в глибинці має чим вразити. Часто українські лікарні порівнюють з європейськими та визнають недоліки перших. Цікавим виявилося побувати в турецькій провінційній лікарні, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреват...