Обурлива брехня РенТБ: В Україні розкопують могили жертв Голокосту для продажу дитячих черепів

Нова брехня рашаЗМІ

Цю новину РЕН тв прокручує у твіттері, але сторінка самого сайту просто видалена, або не відкривається. Та Вебкеш Гугл збереже для Гааги цей обурливий наклеп.
Сволочний вебсайт зомбує вату новими стархіттями, які ніби-то проходять на Україні, а саме пишуть, що в районі Житомира, розташованого на заході України, почастішали випадки розкрадання могил жертв Голокосту. Безпринципні злочинці обшукують поховання в пошуках коштовностей, золотих зубів та дитячих черепів.

скріншот кешевої текстової сторінки РЕН ТВ

Скріншот Твіттер-торінки Рен ТВ

Коментарі зомбовати заливаються ядом:

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Российских военных будут бомбить самодельным оружием": Експерт розповів про сирійський "ніж в спину" Путіна (відео)

середа, 17 січень 2018, 8:56

Сергій Данилов розповів, як змінилася ситуація на фронтах в Сирії та чому для президента РФ Володимира Путіна починається новий етап цієї війни. Російська військова авіабаза Хмеймім в Сирії вже кілька разів за останній час зазнала атак, зокрема з боку ...

До пана на трускавки: Як ведеться українським заробітчанам-ягідникам за кордоном (фото)

середа, 17 січень 2018, 8:40

Збирач ягід є однією з найпопулярніших "професій" серед українських заробітчан, які їдуть за кордон у різні країни Європи. Чимало українців виїжджають за кордон на заробітки. Найпопулярніша професія – збирач ягід. "Факти" дізналися, скільки платять і я...