
Одеські руфери забралися в готель "Одеса" на морському вокзалі, який не працює вже сім років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua. Екстремали влаштували ночівлю у президентському люксі.

Готель "Одеса" був відкритий 2001 року. Через 10 років його закрили. Проте готель привертає увагу не тільки туристів, але й шанувальників екстриму.

"Височенний покинутий готель досі зберігає меблі в кімнатах і алкоголь у міні-барах, - розповів один з руферів Євген Лата. - Звідси відкривається прекрасний краєвид Одеси".
Учасники "експедиції" заночували у президентському люксі з інтер'єром 90-х років. Номер коштував 1800 грн. за добу.

Порт кілька разів намагався залучити інвестора для відновлення роботи готелю, але невдало. 2015 року з'явився проект реставрації готелю за 14 млн грн, але роботи так і не розпочались.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...