
Одеські руфери забралися в готель "Одеса" на морському вокзалі, який не працює вже сім років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua. Екстремали влаштували ночівлю у президентському люксі.

Готель "Одеса" був відкритий 2001 року. Через 10 років його закрили. Проте готель привертає увагу не тільки туристів, але й шанувальників екстриму.

"Височенний покинутий готель досі зберігає меблі в кімнатах і алкоголь у міні-барах, - розповів один з руферів Євген Лата. - Звідси відкривається прекрасний краєвид Одеси".
Учасники "експедиції" заночували у президентському люксі з інтер'єром 90-х років. Номер коштував 1800 грн. за добу.

Порт кілька разів намагався залучити інвестора для відновлення роботи готелю, але невдало. 2015 року з'явився проект реставрації готелю за 14 млн грн, але роботи так і не розпочались.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...