
Одеські руфери забралися в готель "Одеса" на морському вокзалі, який не працює вже сім років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua. Екстремали влаштували ночівлю у президентському люксі.

Готель "Одеса" був відкритий 2001 року. Через 10 років його закрили. Проте готель привертає увагу не тільки туристів, але й шанувальників екстриму.

"Височенний покинутий готель досі зберігає меблі в кімнатах і алкоголь у міні-барах, - розповів один з руферів Євген Лата. - Звідси відкривається прекрасний краєвид Одеси".
Учасники "експедиції" заночували у президентському люксі з інтер'єром 90-х років. Номер коштував 1800 грн. за добу.

Порт кілька разів намагався залучити інвестора для відновлення роботи готелю, але невдало. 2015 року з'явився проект реставрації готелю за 14 млн грн, але роботи так і не розпочались.
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...