
Одеські руфери забралися в готель "Одеса" на морському вокзалі, який не працює вже сім років, повідомляють Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua. Екстремали влаштували ночівлю у президентському люксі.

Готель "Одеса" був відкритий 2001 року. Через 10 років його закрили. Проте готель привертає увагу не тільки туристів, але й шанувальників екстриму.

"Височенний покинутий готель досі зберігає меблі в кімнатах і алкоголь у міні-барах, - розповів один з руферів Євген Лата. - Звідси відкривається прекрасний краєвид Одеси".
Учасники "експедиції" заночували у президентському люксі з інтер'єром 90-х років. Номер коштував 1800 грн. за добу.

Порт кілька разів намагався залучити інвестора для відновлення роботи готелю, але невдало. 2015 року з'явився проект реставрації готелю за 14 млн грн, але роботи так і не розпочались.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...