"Огнедышащий Ринат": Казанський поділився віршами метра радянської естради, присвяченими українським політикам та олігархам

Найбільше журналіста вразила "ода", присвячена Рінату Ахметову.

"Прислали прекрасное. Оказывается российский композитор Илья Резник (тот который сочиняет песни Пугачевой, Киркорову и прочим живым мертвецам агонизирующий постсоветской эстрады) в 2011 году выпустил сборник омерзительных подхалимских стихов под названием "Две звезды и другие созвездия", - пише журналіст Денис Казанський на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Часть опусов в этом сборнике посвящена представителям тогдашнего украинского политического бомонда – Януковичу, Клюеву, Литвину, Ахметову. И это шедевр из шедевров, друзья мои. Как жаль, что такие сокровища долго пылились в неизвестности и дошли до меня только сейчас.

Самый кайф – это посвящение Ахметову. Здесь гений поэта раскрылся во всем своём сокрушительном величии. Только вчитайтесь в эти строки:

Праздник. Середина лета.
ВсеукрАинский парад.
В день рожденья президента
Прилетел Ринат Ахметов
ОГНЕДЫШАЩИЙ РИНАТ

Крепко у ребят, конечно, кукуха уехала. Даже не знаю, что хуже – писать такие стихи или заказывать их и платить за это".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Американські аналітики ISW підрахували, скільки може тривати український Контрнаступ

вівторок, 6 червень 2023, 15:05

Успішна контрнаступальна операція може тривати дні, тижні і навіть місяці, перш ніж її результати стануть повністю зрозумілими. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни у звіті ISW. "ISW відзначає зростання бойової активності на ...

Легіон "Свобода Росії" показав ліквідацію полковника Стесєва, котрий керував обороною міста та оперативним угрупованням урядових військ "Белгород" (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:52

Зазначимо, досвідчений головоріз та каратель Стесєв вбивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України. Як писали ПУ, Андрія Стесєва ліквідували у ніч із 4 на 5 червня в одному з прикордонних населених пунктів Білгородщині У при...