"Окупанти продовжують знищувати Донбас", - блогер

Олександр Ходаковський заявив про безповоротне затоплення шахт Донбасу.

Денис Казанський. Фото: segodnya.ua

Колаборант Ходаковський заявив, що ряд непрацюючих шахт в ОРДЛО затоплюється водою, при цьому у "уряду" російських окупантів і колаборантів ОРДО немає грошей, щоб займатися її відкачуванням, зазначають Патріоти України з посиланням на Дениса Казанського. Далі пропонуємо вам ознайомитися із цікавими фактами мовою оригіналу публікації.

По словам Ходаковского, ситуация довольно серьезная, и на неподконтрольной территории возникла угроза загрязнения грунтовых вод.

"К сожалению, не о хорошем: затапливается ряд неработающих шахт, две из которых на определенных горизонтах содержат остатки радиоактивных материалов – была такая практика в далекие советские годы использовать шахты для хранения отходов. "Министр" профильного "министерства" заявляет, что деньги на откачку воды у него отсутствуют, и выхода другого, кроме как затапливать, у него нет. Чем это грозит объяснять долго не нужно: зараженная вода попадет в грунтовые воды и доберется куда угодно. Специалисты оценивают риски как очень высокие, а последствия вообще непереоценимы. Отдельные наши "депутаты" и руководители надзирающих "ведомств" забили в колокола, но, похоже, лобби им преодолеть не удается – у профильного "министра" нашлись серьезные покровители", – пишет Ходаковский.

"Русский мир" продолжает методично уничтожать Донбасс.


Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все - Lana Zerkal

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:42

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: Чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше, - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...