
Колаборант Ходаковський заявив, що ряд непрацюючих шахт в ОРДЛО затоплюється водою, при цьому у "уряду" російських окупантів і колаборантів ОРДО немає грошей, щоб займатися її відкачуванням, зазначають Патріоти України з посиланням на Дениса Казанського. Далі пропонуємо вам ознайомитися із цікавими фактами мовою оригіналу публікації.
По словам Ходаковского, ситуация довольно серьезная, и на неподконтрольной территории возникла угроза загрязнения грунтовых вод.
"К сожалению, не о хорошем: затапливается ряд неработающих шахт, две из которых на определенных горизонтах содержат остатки радиоактивных материалов – была такая практика в далекие советские годы использовать шахты для хранения отходов. "Министр" профильного "министерства" заявляет, что деньги на откачку воды у него отсутствуют, и выхода другого, кроме как затапливать, у него нет. Чем это грозит объяснять долго не нужно: зараженная вода попадет в грунтовые воды и доберется куда угодно. Специалисты оценивают риски как очень высокие, а последствия вообще непереоценимы. Отдельные наши "депутаты" и руководители надзирающих "ведомств" забили в колокола, но, похоже, лобби им преодолеть не удается – у профильного "министра" нашлись серьезные покровители", – пишет Ходаковский.
"Русский мир" продолжает методично уничтожать Донбасс.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...