Олег Винник втратив найріднішу людину: На Черкащині поховали його маму

На прощання зібралися родичі та односельці.

Олег Винник втратив маму. Фото: ЗМІ

У рідному селі Олега Винника поховали його матір. Із 80-річною Ганною Яківною попрощалися у Червоному Куті на Черкащині, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Церемонія пишною не була, на прощання зібралися найрідніші та односельці, а журналістів не підпускали й близько. Провести в останню путь матір приїхав і Олег Винник.

Ганна Винник померла два дні тому, а напередодні співак виступив на переповненому міському стадіоні Тернополя. Концерт Винника традиційно зібрав аншлаг, шанувальниці дарували йому квіти, самі ж купували товари з його портретом.

Олег Винник на концерті у Тернополі зі сцени заговорив про смерть мами.

Винник присвятив концерт пам'яті своєї мами та заявив, що це вона просила його ніколи не скасовувати виступи.
Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"РДК и "Легион", несмотря на ограниченный ресурс, эффективно справляются..." - Злий Одесит

неділя, 4 червень 2023, 22:00

Когда РДК и "Легион" совершили свой первый рейд в Белгородскую область, то было очевидно - это проба пера. Типичная диверсионно-разведывательная операция на территории врага, выполненная, с учётом ограниченного ресурса, преимущественно пехотной компоне...

"​Бахмут... 4 июня", - Злий Одесит

неділя, 4 червень 2023, 21:53

Военный преступник евгений пригожин заявил, что российские войска утратили "сады" на юго-западе городе. Очень удобно пригожину сейчас делать заявления, когда из города практически полностью выведена ЧВК "Вагнер", которой полной компенсации так и не наш...