
Мені от цікаво, а прем'єр-міністр Гройсман і всякі ахметовські Ляшки спеціально називають блокаду "вугільною", хоча вона такою не є?, - запитує журналіст, фінансовий експерт Олександр ДУБИНСЬКИЙ на своїй сторінці у Фейсбуці, інформують Патріоти України.
Справа в тому, що вугілля (штиб), який поставляється з ОРДЛО на ТЕЦ компанії ДТЕК - займає всього 40% всіх вантажів, які везе Укрзалізниця між Україною і "територіями".
Наприклад, 30% цих вантажів - ліс кругляк. Експорт якого заборонений в Європу, і тому йде через ОРДЛО і Росію.
А ще метал і руда, які також везуть з компаній Ахметова на вагонах Ахметова.
Про це прем'єр-міністр не хоче поговорити у себе на Facebook? Або з суспільством?
І, вже якщо такий діалог почнеться, заодно і зізнатися - що "вугільною" блокада в кабінетах влади називається виключно тому, що на вугіллі ахметови, гройсмани і Ко заробляють найбільший куш - прибуток теплогенерацій від "Роттердам +" становить близько 900 млн доларів в рік.
25 мільярдів гривень, які ми через грабіжницькі тарифи, переплачуємо в кишеню цього "вугільного" кодла.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...