Окупаційна влада Криму отримає базу відпочинку "Хвиля", де з 2014 року проводиться кремлівський молодіжний форум "Таврида". Про це повідмляють Патріоти України України з посиланням на РБК.
Також цю інформацію підтвердило джерело в "уряді" Криму і співрозмовник, близький до керівництва заводу Фірташа "Кримський титан" (цьому заводу належить база відпочинку).
За словами одного з співрозмовника видання, у підприємства Фірташа серйозні борги перед бюджетом окупаційної адміністрації Криму. Перехід бази відпочинку у власність місцевої "влади" може стати способом врегулювання боргів.
Зараз базу відпочинку "Хвиля", розташована на Бакальській косі Криму, майже на все літо орендують під молодіжний табір "Таврида", організацією якого займається "Росмолодь" під кураторством внутрішньополітичного блоку Кремля.
Минулого і цього року цей форум відвідував Путін. Перехід "Хвилі" у власність окупаційних кримських "влади" дозволить організувати там табір на цілорічній основі.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...