
″Олігархат на чолі з Порошенком націлився на скуповування земель.″ ― пише Анатолій Гриценко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
″Не сьогодні, давно націлився. Заважає Рада, голосів на "ринок" земель немає. Як немає і не буде при олігархічній владі ніякого ринку ― буде бандитський базар початку 90-х. Під проводом олігархів. Бо крім них, грошей більше ні в кого немає. Довго шукали й нарешті знайшли "схему", як обійти парламент ― через Конституційний Суд.
Провладні 55 депутатів подання вже внесли. Той самий Конституційний Суд, який свого часу прислужився Кучмі (1+1=1 термін), потім Януковичу (за ніч запровадив іншу Конституцію), далі Порошенкові (встановив, що "наступна" сесія Ради може бути через 5, 50, чи 500 років) ― і тепер знову готовий прислужитися?
Хижаки-олігархи ніяк не наїдяться.
Тарифів, субсидій, вугілля "роттердамського" їм уже мало, підбираються до "ринку" землі.
Очікуваний "прибуток" на схемі скупівлі/перепродажу ― сотні мільярдів євро. Через це ночами не сплять, слина тече. Але землею можуть і вдавитися.″
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...