"Онкохвора українка в Італії продовжила допомагати здалеку нашим воїнам на передовій! Пишаємося такими жінками!"

Зараз Валентина Головашова проходить важкий курс хіміотерапії, щоб побороти недугу.

Валентина Головашова. Фото:Fаcebook

"Сьогодні б трошки хотіла присвятити свій вечір одній людині. І Ви маєте знати про неї. Це наша Валюша Головашова." Про це пише у своєму Facebook Nataliya Vinnyk, передають Патріоти України, продовжуючи:

Часом, на жаль, волонтерами бачать лише людей, які на біг-бордах з орденами чи ще десь у значущих місцях. Ми вже до цього звикли.

Але є ще "люди-невидимки".І Їх досить багато! Це представники нашої діаспори за кордоном,про яких не завжди всі чули .Та їх вклад у турботу про наших бійців величезний.

Саме такою людиною є Валя Головашова.

Коли я починала волонтерити в 2014,-то вона була однією з тих, хто почав надсилати сюди до мене щось для бійців з далекої Італії. 26 бригада. протитанкісти добряче пам'ятають ті величезні непідйомні ящики свіжайших лимонів, ароматну каву, пасочки-коломби і все інше...

А бійці 44 бригади навіть не тільки це все скуштували, а й особисто познайомилися з Валею, коли вона у власну відпустку не на курорти поїхала, а зібрала максимально, що могла і поїхала зі мною в ато. Ми навіть під обстріл трошки попали під Щастям.

Кілька років по можливості Валя з дівчатками купувала все необхідне і передавала сюди, а ми вже відвозили куди треба.

Та як буває з файними людьми, доля завжди ставить якісь труднощі і перевіряє людину на слабкість чи силу духу.

Так сталося, що Валя сильно захворіла.Онкологія...Це те, від чого кожний з нас ніколи не застрахований...

Вже кілька місяців Валентина Головашова проходить лікування. Важкий курс хіміотерапії.

Та вона не впала духом! І їй би займатися власним здоров'ям. Та ні таки,-знову зібрала вона подружок і разом вони передали пару ящичків сюди гостинців для воїнів. Ну і щоб їх їжа кілька днів була особливою,-вклали вони і дещо для нашої "Пекельної кухні АТО".То ми вже там і розійшлися по повній програмі...)))))

Дорога Валюша! Наш прекрасний друг!

Бажаємо тобі швидкого одужання!!!Нехай зла хвороба йде назавжди!!!

Нас чекають добрі справи і наші воїни!!!

ДЯКУЄМО ЗА ВСЕ ДОБРО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Я особисто пишаюся, що є такі люди .Бо, на жаль, основна маса вже геть зчерствіла....

Друзі, воїни, волонтери! Давайте теплими словами підтримаємо нашу прекрасну людину і подякуємо їй, що вона є!!!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Американські аналітики ISW підрахували, скільки може тривати український Контрнаступ

вівторок, 6 червень 2023, 15:05

Успішна контрнаступальна операція може тривати дні, тижні і навіть місяці, перш ніж її результати стануть повністю зрозумілими. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни у звіті ISW. "ISW відзначає зростання бойової активності на ...

Легіон "Свобода Росії" показав ліквідацію полковника Стесєва, котрий керував обороною міста та оперативним угрупованням урядових військ "Белгород" (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:52

Зазначимо, досвідчений головоріз та каратель Стесєв вбивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України. Як писали ПУ, Андрія Стесєва ліквідували у ніч із 4 на 5 червня в одному з прикордонних населених пунктів Білгородщині У при...