
Цікавий спосіб, як заволодіти чужими грошима, придумав житель Києва, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Факти". Він повідомив в поліцію про те, що на нього напали невідомі, коли чоловік повертався пізно ввечері додому на власному автомобілі.
Прес-офіцер Печерського управління поліції Києва Оксана Тищенко розповіла: "Чоловік подзвонив в поліцію і повідомив, що невідомий на "Мерседесі" підрізав його автомобіль "Ланос". Коли заявник зупинився, невідомий з "Мерседеса" вистрілив в лобове скло "Ланоса" з пістолета і забрав пакет з грошима - 207 тисяч гривень. Ці гроші попросив доставити за вказаною адресою роботодавець потерпілого.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "Розбійний напад". Почалося розслідування. Але щось не зовсім клеїлося в показаннях пограбованого чоловіка. Оперативники знайшли і переглянули відео з камер спостереження. Дійсно, там видно, як машину заявника підрізав "Мерседес". Але ніхто з нього не виходив і в "Ланос" не стріляв. Хоча киянин показав оперативникам свій автомобіль з розбитим лобовим склом.
Незабаром стало ясно, що заявник насправді водить слідство за ніс. План "розбійного нападу" на себе самого він розробив заздалегідь. Розбив лобове скло, а потім попросив знайомого зімітувати, ніби він підрізає його авто.
Чоловік змушений був зізнатися, що просто хотів заволодіти чужими грошима, і почав співпрацювати зі слідством. Він навіть повернув всі вкрадені гроші своєму роботодавцю, і той забрав заяву з поліції. Але уникнути терміну зловмисникові все-таки не вдалося. Він був засуджений до 3 років позбавлення волі ... "за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину" і "неправдиві свідчення".

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...