Пандсадок - де і як виховують малечу панд

Обережно! Підвищена концентрація мімішності!

Фото: podrobnosti.ua

У місті Ченду знаходиться "дитячий садок" для маленьких панд. Тут за ведмежатами доглядають, дозволяють їм грати та насолоджуватися життям. Спостерігати за ними дуже небезпечно - можна отримати передозування розчулення :), з усмішкою розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Цей "дитсадок" насправді - частина одного з найбільших у світі розплідників великих панд, де також займаються розведенням, вивченням та вирощуванням рідкісних бамбукових ведмедів.

Доглядачі за бамбуковими ведмедиками годують їх молоком, оскільки їсти бамбук в такому юному віці малечі не можна.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...