"Партия Макрона получила большинство в парламенте Франции", - Олег Пономар

Формування більшості партією французького президента і його союзниками - гарний знак для України.

Олег Пономар. Фото: Фейсбук.

Доброго ранку, друзі. Понеділок, новий тиждень. Що важливого? Так пише на своїй сторінці в Фейсбук Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і цитують далі:

- Новость номер 1, конечно, - партия Макрона получила большинство в парламенте Франции. Абсолютная и уверенная победа. Для Украины - очень хорошо.

- Великобритания:
Как мы и предполагали, быстрого и легкого Брекзита не будет. Уже вовсю говорят о мягком Брекзите. Он предусматривает: общий с ЕС рынок, свобода передвижения рабочей силы, общая юрисдикция суда ЕС и тд.
Также по последним опросам за проведение повторного референдума выступили уже 53% британцев.

- Асаду привет:
США сбили сирийский СУ-22.

- Немного Витрины:
Новый рейс со Львова - 20 ойро и два часа полета - и вы в Берлине".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Россия, готовь вставную челюсть! Зубы у тебя заканчиваются", - блогер

вівторок, 22 серпень 2017, 12:03

Росія намагається виглядати сильною, відповідаючи на кожен крок США, проте кожен хід Росії лише ще більше погіршує її власне становище. "Тогда Трамп пошутил над Путиным: "я благодарен ему, что он освободил достаточно много людей, и теперь у нас расходы...

Вчені з'ясували, що критичне мислення важливіше за рівень інтелекту

вівторок, 22 серпень 2017, 12:00

​Щоб жити добре, необхідно приймати правильні рішення: управляти своїм здоров'ям і фінансами, будувати відносини з потрібними людьми і уникати серйозних помилок, наприклад, не потрапляти на гачок онлайн-шахраїв. Що нам дозволяє робити це? Один з варіан...